przepustnica wydechu, cut out

agressor
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2019, o 17:11

przepustnica wydechu, cut out

Post autor: agressor »

Drodzy Forumowicze.
Jestem posiadaczem c200 benzyna.
Wymieniłem wkład filtra na K&N, poprzedni właściciel zrobił program.
Chciałbym zakończyć stage I przepustnicą wydechu.
Moje pytanie brzmi jak bezproblemowo i w miarę możliwości bezinwazyjnie poprowadzić
kabel spod auta to bagażnika? Czy macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam
Tomek
agressor
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2019, o 17:11

Re: przepustnica wydechu, cut out

Post autor: agressor »

Dla zainteresowanych tematem zrobiłem to :) Przepustnica znajduje się na ostatnim odcinku rury dolotowej do tłumika. Przewód przechodzi przez wywierconą dziurę w plastikowym bagażniku, którą zabezpieczyłem silikonem. Przewód - połączony jest z punktem masy, natomiast + idzie do puszki z bezpiecznikami i tam po przez bypass jest podłączony do wolnego gniazda. Zrobiłem to trochę na okrągło, otóż jest to obejma z przepustnicą, którą można zdjąć. Otwór ma 35mm i uważam, że wystarczy :)

Pozdrawiam
Pablo
Posty: 8
Rejestracja: 13 sty 2019, o 20:50

Re: przepustnica wydechu, cut out

Post autor: Pablo »

Jak wrażenia? Czy możesz wrzuci jakiś filmik?
C250 AMG line
agressor
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2019, o 17:11

Re: przepustnica wydechu, cut out

Post autor: agressor »

Wrażenia są kapitalne. Rozruch na zimno brzmi jak v8 ewentualnie solidne v6 :) Wydech nie męczy na trasie ani w mieście.
Głośność jest optymalna, ale jeżeli akurat nie mam ochoty na mruczenie to wyłączam go i wracam do serii.
Z tyłu auta widać przepustnicę, ale mi to nie przeszkadza (w Porsche 9ff też widać zawory). Postaram się wykonać video.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości