Modernizacje i udoskonalenia.

Rufio

Re: Modernizacje i udoskonalenia.

Post autor: Rufio » 8 wrz 2019, o 07:27

Zależy jaką masz konfigurację auta.
Jeśli bogatą, po co coś zmieniać.
Obrazek
C43 AMG kombi
sylmicha

Post autor: sylmicha » 8 wrz 2019, o 08:08

Nie każdy ma bogatą bo tych nie jest za wiele i nigdy nie jest tak żeby była zbyt bogata. Poza tym od tego są fora, a nie tylko o pisaniu o niczym. Ludzie tu wchodzą szukając konkretnych informacji i pomocy,a tu niestety nie ma nic. A jaka jest bogata konfiguracja skoro 3/4 aut na tym forum nie ma choćby kamery cofania,a są nawet takie, które nie mają parktronic? Powinien być dział "Warsztat" i tam powinno być wszystko od oleju jaki warto zastosować,poprzez instrukcję zdjęcia poduszki powietrznej czy tapicerki z drzwi czy metody radzenia sobie ze skrzypieniem po modernizacje auta bo znajdzie się tu kilka osób, które będą tym zainteresowane i dojdą nowi bo będzie warto być na forum, które oferuje coś więcej niż spam o akcesoriach z Aliexpress.Są też tacy,którzy mają Mercedesy na własność i mogą oraz chcieliby coś przy nich zrobić. Nie tylko tacy, którzy mają Leasing i nie mogą nic. Ktokolwiek chce się czegoś dowiedzieć musi szukać na zagranicznych forach bo tu nie dowie się niczego pożytecznego.
Sly
Awatar użytkownika
Michal

Post autor: Michal » 8 wrz 2019, o 10:42

A od kiedy jak masz auto w leasingu to nie możesz nic?
sylmicha

Post autor: sylmicha » 8 wrz 2019, o 13:17

Michal pisze:
8 wrz 2019, o 10:42
A od kiedy jak masz auto w leasingu to nie możesz nic?
A możesz? Chyba tylko do momentu jak Leasingodawca się dowie. Zresztą nie o tym temat.
Sly
Awatar użytkownika
Michal

Post autor: Michal » 8 wrz 2019, o 13:46

No proszę cie. Mam cała tapicerke wymienioną. Mało tego, było to zrobione jeszcze zanim auto odebrałem z salonu. Cały koszt wymiany wszedł w leasing.
sylmicha

Post autor: sylmicha » 8 wrz 2019, o 13:54

Mówię np o tym, że sam coś na własną rękę robisz. Np montujesz sobie teraz kamerę,ingerujesz w instalację elektryczną, zmieniasz pakiet auta np montując zegarek analogowy w konsoli. Nie możesz bo auto nie jest Twoje. Nie możesz w niego ingerować bez wiedzy właściciela.
Sly
Awatar użytkownika
Michal

Post autor: Michal » 8 wrz 2019, o 14:12

Sly... cenie sobie twoja wiedze. Fajnie, ze dzielisz sie nia na forum. Ale czasami, np teraz, pierdzielisz jak mały Kazio. Nie masz racji a z uporem godnym lepszej sprawy bronisz swego stanowiska. Leasing nie ma tu nic dorzeczy. Ingerencja w instalacje może powodować utrate gwarancji itd. Ale tak dlugo jak twoje mody nie powodują utraty wartości pojazdu, bank, ma to głeboko. Uwierz, przerabialem temat i z kredytem i z leasingiem. Sądzisz , że uturbienie silnika to duża zmiana? Bank miał to w pompie. Być może za odra jest inaczej ale w Polsce.. Także tego...
sylmicha

Post autor: sylmicha » 8 wrz 2019, o 16:36

Nie upieram się przy tym, mam to zasłyszane od innych ludzi więc nie jestem tego pewien na 100%. Być może Bank ma w pompie bo nic nie wie.Ale logicznie rzecz biorąc jak możesz tykać coś co nie jest twoje? Zresztą naprawdę mnie to nie interesuje.
Sly
ODPOWIEDZ