Modernizacje i udoskonalenia.

sylmicha

Re: Modernizacje i udoskonalenia.

Post autor: sylmicha » 17 wrz 2019, o 20:21

Ja na ten temat nic nie wiem. Piszę tylko o tym co jest wg mojej logiki lub słyszałem od kogoś tam. Widzisz dostałeś zgodę i zrobiłeś to, ja mam na myśli samowolki. Np jak ja. Załóżmy kupiłem w Leasingu i pozmieniałem wiele elementów. Ale nikt o tym nie wie. Potem odpukać rozbijam auto, przyjeżdża rzeczoznawca i opisuje to auto od A do Z. Informacje wysyła do właściciela czyli firmy Leasingowej. I wątpię żeby to poszło od tak sobie. Jak serwisowałem samochody i ktoś przyjechał atutem z Leasingu to często prosił żeby wpisać przebieg jakiś tam,a nie ten z licznika bo będzie miał problemy z firmą Leasingową. A co dopiero samowolne zmiany w specyfikacji auta?
Sly
Awatar użytkownika
Michal

Post autor: Michal » 17 wrz 2019, o 20:35

I znów, wszystko zależy co robisz z autem. Twoje modyfikacje podnoszą jego wartość. Założenie turbiny... teoretycznie też, ale z drugiej strony mogą utrudnić ewentualną sprzedaż. Jasne,możesz trafić na rzeczoznawce-idiote i będzie problem. Warto mieć wiec papier na wszystko. Z doświadczenia wiem, że banki nie robią pod górke. Z drugiej strony, zmaina dekorów/tapicerki eaczej nikogo nie będzie bolała. Zwlaszcza jeśli wymienisz tapicerkę materiałową na skórzaną.
sylmicha

Post autor: sylmicha » 17 wrz 2019, o 20:40

Tak to zapewne zależy od tego co i jak robisz. I na jakiego Leasingodawcę trafisz.
Sly
ODPOWIEDZ