C400 Kombi

Dział dla zamierzających nabyć Mercedesa W205.
Awatar użytkownika
GLC X253
Posty: 894
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:54

Re: C400 Kombi

Post autor: GLC X253 »

Lepszym rozwiązaniem są torby turystyczne dobrane rozmiarowo do gabarytów bagażnika. Walizki są dobre, ale do samolotu.
ZW (GLC 250 - 211KM)
Keil
Posty: 112
Rejestracja: 20 cze 2019, o 10:43

Re: C400 Kombi

Post autor: Keil »

Witam,

Cały czas działam w temacie i mam do was parę pytań.

https://www.autoscout24.de/angebote/mer ... a24447aa0e

Czemu auta mające 4 lata i raptem 35 tys przebiegu miało już 2 właścicieli? Za niedługo będę jechał obejrzeć pierwsze auta. Na co zwrócić uwagę wybierając takie auto? Jak to jest z airmaticem? Znalazłem parę fajnych aut z tym zawieszeniem lecz zawsze unikałam tego jak ognia bo kojarzyło mi się z nieziemskimi kosztami eksploatacji.

Pozdrawiam
Łukasz
W205 C400
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1149
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: C400 Kombi

Post autor: zmichal »

Dyskusja na temat zawieszenia Airmatic była tutaj: http://www.w205.pl/klasa-c-w205-ogolnie ... -t160.html
C250 Estate
Keil
Posty: 112
Rejestracja: 20 cze 2019, o 10:43

Re: C400 Kombi

Post autor: Keil »

zmichal pisze: 27 cze 2019, o 15:05 Dyskusja na temat zawieszenia Airmatic była tutaj: http://www.w205.pl/klasa-c-w205-ogolnie ... -t160.html
Dziękuje Michał za linka jednak oprócz zachwalania właściwości jezdnych airmatica dużo nie wyjąłem z tego tematu. Z racji ze auto chce kupić 3-4 letnie z jakimś tam przebiegiem to interesuje mnie jego trwałość a z tym jak wiadomo różnie może być, loteria. Dlatego chyba zrezygnuje z szukania takich aut.


PS: Auto z linku niżej nisko siedzi ci mnie już oczy bolą od przeglądania tych ofert? :P

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Merce ... 42781.html
W205 C400
Keil
Posty: 112
Rejestracja: 20 cze 2019, o 10:43

Re: C400 Kombi

Post autor: Keil »

Witam,

Jadę obejrzeć w przyszłym tygodniu poniższe auto:

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Merce ... 95902.html

Co o nim myślicie? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach. Bedę wdzięczny za każde porady.
W205 C400
sylmicha

Re: C400 Kombi

Post autor: sylmicha »

Świetne auto. A co chcesz znaleźć w aucie, które kupujesz od Niemieckiego dealera? Zapytaj czy to auto sprzedają jako "Junge Sterne"jesli tak to niech Ci dadzą gwarancję i zapytaj czy w Polsce też będzie honorowana. Powinna być. Poproś żeby zrobili pełny serwis przed sprzedażny w cenie auta. Robiąc to oprócz typowego przeglądu dostaniesz nowy akumulator, jeśli trzeba to i hamulce,wymianę płynu itd. Wszystko to robią jak kupujesz w MB używanego Mercedesa jako Junge Sterne.
Awatar użytkownika
Schnaider
Moderator
Posty: 617
Rejestracja: 27 sty 2019, o 22:03

Re: C400 Kombi

Post autor: Schnaider »

Bardzo ładne auto i z pewnego źródła przede wszystkim.
Niczego mu nie brakuje.
Obrazek
Keil
Posty: 112
Rejestracja: 20 cze 2019, o 10:43

Re: C400 Kombi

Post autor: Keil »

sylmicha pisze: 5 lip 2019, o 22:56 Świetne auto. A co chcesz znaleźć w aucie, które kupujesz od Niemieckiego dealera? Zapytaj czy to auto sprzedają jako "Junge Sterne"jesli tak to niech Ci dadzą gwarancję i zapytaj czy w Polsce też będzie honorowana. Powinna być. Poproś żeby zrobili pełny serwis przed sprzedażny w cenie auta. Robiąc to oprócz typowego przeglądu dostaniesz nowy akumulator, jeśli trzeba to i hamulce,wymianę płynu itd. Wszystko to robią jak kupujesz w MB używanego Mercedesa jako Junge Sterne.
Dziękuje za szybka odpowiedz, mieszkam w Niemczech i tez tutaj będę użytkował auto. Nie wydaje mi się żeby auto było sprzedawane jako Junge Sterne ponieważ zawsze jest to podkreślane w ofercie online jeżeli tak jest. Czy to auto dealer czy co innego jeżeli jest na poziomie zawsze dadzą te 2 lata gwarancji, taka mam nadzieje :P. Z tym przeglądem ciekawa sprawa, będę się targował o taki serwis przed zakupem, zwlaszcza ze w niemczech jest kryzys samochodowy i obecnie dużo ciężej sprzedać auto.
W205 C400
sylmicha

Re: C400 Kombi

Post autor: sylmicha »

Generalnie w Niemczech w wakacje zawsze stoi sprzedaż więc możesz się targować. Choć powiem szczerze,że na zbyt duży upust nie licz. Choć tutaj wadą jest jego przebieg i możesz trochę więcej utargować na cenie.
benzik
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2017, o 22:39

Re: C400 Kombi

Post autor: benzik »

Rufio pisze: 20 cze 2019, o 19:35 Jak czytam takie posty, ze c kombi, za mala dla rodziny 2+2, to mi sie flaki przewracaja.
Co za polityka kupowania aut:
2+1 kombi
2+2 minivan
2+3 to juz chyba sprinter minibus

Echhh.
Jak mialem 2+1 to jezdzilem cabrio. Przy 2+2, stwierdzilem, ze pora na kombi.
Tylko jak kupowalem wozek gondola. To kupowalem wózek, ktory pasuje do auta. Nie jak chyba większość, kupuja auto, ktore pasuje do wózka.
Rozumiem ze jestes sredniego wzrostu , bo skoro mowisz ze 205 jest wystarczajaca , ja mam 185 cm , i ktos kto ma za mna usiasc nie ma za duzo miejsca, chyba ze ja sie podsune troche do przodu ale wtedy ja siedze nie wygodnie a przeciez nie o to chodzi w aucie zeby bylo Ci nie wygodnie :-)... dlatego pozegnalem sie z 205 i jezdze 213 i jesli chodzi o miejsce to jest roznica, ja siedze wygodnie a pasazer za mna sporo miejsca na nogi jeszcze plus wiekszy bagaznik, bo w 205 wozek wsadzilem z gondola i koniec.
C 43 AMG
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość