Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

masio2017
Posty: 5
Rejestracja: 9 mar 2020, o 22:42

Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: masio2017 »

Witam, Panowie i Panie mój pierwszy Mercedes i taka ciekawistka, keyles stary nie otwiera drzwi 😒 no i już wiem czemu bo keyles start to tylko kluczy guziki odpalanie. A ja założyłem za prawie 2000zl immobiliser który mnie chroni przed zczytywaniem kody kluczyka. I teraz i tak żeby otworzyć samochód muszę szukać kluczyka po wejściu muszę kluczyk chować i odpalam guzikiem. Hmm bezsens przynajmniej dla mnie. Jak już mam tego imo-bilaisera i tak się napaliłem jak pies na jeża na to otwieranie bezkluczylowe to byłbym skłonny to dołożyć. Tylko jak mogę to zrobić co muszę kupić znalazłem na allegro moduły ale pewnie nie jest to takie proste. Ktoś się zna na tym, na jakiś trop na fachowca co to robi albo umie?
miluch
Moderator
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:48

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: miluch »

Do wymiany są na pewno klamki, moduły, stacyjka, pewnie wiązki przewodów do czujników w klamkach,kodowanie itp. Ktoś się kiedyś przymierzał do tego tematu i wyszło że to oczywiście możliwe, tylko absurdalnie drogo wyjdzie.
W204 C180 Kompressor ---> był :roll:
W207 E250 CGI ---> był :roll:
W205 220d Estate ---> był :roll:
W213 220d All Terrain ---> jest :lol:
masio2017
Posty: 5
Rejestracja: 9 mar 2020, o 22:42

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: masio2017 »

To są bardzo ważne informacje, ale gdyby ktoś znał więcej szczegółów. Pojęcie drogo jest różne z perspektywy zarobków dla jednego dużo to może być mało inny powie że mało to bardzo drogo.
miluch
Moderator
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:48

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: miluch »

masio2017 pisze: 25 mar 2020, o 11:30 To są bardzo ważne informacje, ale gdyby ktoś znał więcej szczegółów. Pojęcie drogo jest różne z perspektywy zarobków dla jednego dużo to może być mało inny powie że mało to bardzo drogo.
Podałem Ci elementy które na pewno trzeba zakupić i wymienić, co dalej nie wiem, nie mam cennika usług montażu Keyless-go w W205 w głowie bo taki nie istnieje. Sam zakup klamek w odpowiednim kolorze lub ich ewentulane malowanie to już znaczny koszt albo szczęście żeby trafić akurat takie jak trzeba. Użyteczność Keyless Go jest moim zdaniem na tyle niewielka względem przyciśnięcia jednego przycisku na kluczyku (jak jest w klasycznej wersji) że gra jest niewarta świeczki. Co do zarobków, to masz rację, jak ktoś ma kasę to kupuje po prostu auto z Keyless-Go. Taka perespektywa.
W204 C180 Kompressor ---> był :roll:
W207 E250 CGI ---> był :roll:
W205 220d Estate ---> był :roll:
W213 220d All Terrain ---> jest :lol:
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 650
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: dasonen »

miluch pisze: 25 mar 2020, o 17:03 Użyteczność Keyless Go jest moim zdaniem na tyle niewielka względem przyciśnięcia jednego przycisku na kluczyku (jak jest w klasycznej wersji) że gra jest niewarta świeczki.
To już jest kwestią indywidualną. Mnie Keyless GO bardzo brakuje, bo w drugim aucie mam i w poprzednich autach też było. I bark.... boli bardziej, niż sądziłem :) Jednak nie zamierzam dokładać - bo to za dużo grzebania :( Dodam jedynie kamery 360.
C43 AMG
Awatar użytkownika
gim-kg
Posty: 588
Rejestracja: 26 paź 2016, o 22:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: gim-kg »

Było C200 4 Matic —> jest Tesla Model 3 LR
masio2017
Posty: 5
Rejestracja: 9 mar 2020, o 22:42

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: masio2017 »

No i tam dostałem cios 😉 no tak jak ktoś ma kasę to kupuje z keyles go!!! W moim przypadku to była niewiedza jest tam keyles start i ja myślałem że to otwieranie odpalanie i klapa noga to jedno i to samo 😁 no i u mnie wychodzi że keyles GO nie ma ale będę szczery mózgu też nie mam bo było trzeba się doczytać o systemach 👍 a ja napalony jak fix z knora pisało by keyles shit pewnie i tak bym kupił 🤔 a no i co do tej kasy to jej też za dużo nie mam. Miałbym więcej to bym kupił nowego z salonu nie czterolatka 😋 jeszcze teraz mamy wirusa i walczę o przetrwanie mojej firmy 👊👊👊

gim-kg dzięki za link będę dzwonić w poniedziałek
miluch
Moderator
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:48

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: miluch »

masio2017 pisze: 28 mar 2020, o 00:19
gim-kg dzięki za link będę dzwonić w poniedziałek
Koniecznie daj znać jakie są koszty takiej operacji! :lol:
W204 C180 Kompressor ---> był :roll:
W207 E250 CGI ---> był :roll:
W205 220d Estate ---> był :roll:
W213 220d All Terrain ---> jest :lol:
masio2017
Posty: 5
Rejestracja: 9 mar 2020, o 22:42

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: masio2017 »

Serwis MB zadzwonił do mnie po złożeniu zapytania i powiedział że w moim samochodzie producent nie przewidział takiego systemu i nie jest to możliwe.
miluch
Moderator
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:48

Re: Keyles GO i keyles start dodatkowy montaż

Post autor: miluch »

masio2017 pisze: 30 mar 2020, o 15:18 Serwis MB zadzwonił do mnie po złożeniu zapytania i powiedział że w moim samochodzie producent nie przewidział takiego systemu i nie jest to możliwe.
Ciekawe i dziwne. No ale skoro nie przewidział pozostaje klikać pilotem i nie marudzić :lol:
W204 C180 Kompressor ---> był :roll:
W207 E250 CGI ---> był :roll:
W205 220d Estate ---> był :roll:
W213 220d All Terrain ---> jest :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości