Oświetlenie odprowadzające+ pasy

cyredloth
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 21:32

Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: cyredloth »

Cześć wszystkim,
Kupiłem na dniach w205 i zastanawia mnie fakt braku oświetlenia pod lusterkami podczas otwierania/zamykania po zmroku.
W ustawieniach na wyświetlaczu widać podświetlenie lusterek oraz światła w lampach na wizualizacji oraz pod lusterkami jest jakiś element który wygląda na oświetlenie.
Pytanie czy mieliście problem z oświetleniem lusterek , ewentualnie co może być nie tak?

Kolejna sprawa to komunikat na wyświetlaczu o niezapiętych pasach na kanapie z tyłu - co może być powodem?

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Michal
Posty: 422
Rejestracja: 22 sie 2017, o 22:10

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: Michal »

Komunikat o pasach pojawia sie zawsze i znika po kilku chwilach. Możesz też kliknąć OK na kierownicy. Zwykłe przypomnienie ... tak wiem , bez sensu nie ma z tyłu czujnika czy ktoś siedzi na tylnej kanapie. Podświetlenie powinno być nie pamiętam , czy to opcja wyposażenia czy też można to gdzieś włączyć /wyłączyć.
miluch
Moderator
Posty: 454
Rejestracja: 3 cze 2016, o 15:48

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: miluch »

Wydaje mi się że oświetlenie zewnętrzne występuje w pakiecie razem z podświetlonymi klamkami i jest to opcja. Czyli klamki plus lampki pod lusterkami świecą razem.
W204 C180 Kompressor ---> był :roll:
W207 E250 CGI ---> był :roll:
W205 220d Estate ---> był :roll:
W213 220d All Terrain ---> jest :lol:
Awatar użytkownika
Michal
Posty: 422
Rejestracja: 22 sie 2017, o 22:10

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: Michal »

Jest w menu pojazdu opcja Oświetlenie ułatwiające odnajdywanie. Sprawdz czy masz to włącone
cyredloth
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 21:32

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: cyredloth »

Dzięki za odpowiedźi. Troche sie uspokoiłem bo martwily mnie te pasy.
Jeżeli chodzi o oświetlenie to mam włączone , klamek nie mam. Podświetlanych więc mozliwe ze jest w komplecie z podświetleniem lusterek.
Dzieki za pomoc !!
Awatar użytkownika
Tomaso
Posty: 73
Rejestracja: 2 lip 2017, o 10:26

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: Tomaso »

Mam oświetlenie zewnętrzne,a klamek nie mam podświetlanych.:)
damianw
Posty: 37
Rejestracja: 24 lis 2018, o 22:53

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: damianw »

Tomaso pisze: 21 kwie 2020, o 15:46 Mam oświetlenie zewnętrzne,a klamek nie mam podświetlanych.:)
Mam tak samo. Klamki podświetlane wychodziły w pakiecie w Keyless Go tylko i nie z tego co się orientuje nie było możliwości posiadania podświetlanych klamek bez pakietu pełnego keyless'a.
adikrakow
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2020, o 01:19

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: adikrakow »

miluch pisze: 18 kwie 2020, o 10:35 Wydaje mi się że oświetlenie zewnętrzne występuje w pakiecie razem z podświetlonymi klamkami i jest to opcja. Czyli klamki plus lampki pod lusterkami świecą razem.
Ja mam oświetlenie zewnętrzne, a nie mam klamek, brak też pełnego KG tak jak koledzy sugerują.
venom0791
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2020, o 13:26
Lokalizacja: Stuttgart

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: venom0791 »

Podświetlane klamki są oferowane tylko z pakietem KG. Chyba, że ktoś sobie sam to zrobi w wersji bez KG.
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1150
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: Oświetlenie odprowadzające+ pasy

Post autor: zmichal »

Tomaso pisze: 21 kwie 2020, o 15:46 Mam oświetlenie zewnętrzne,a klamek nie mam podświetlanych.:)
I się ciesz - to podświetlenie klamek psuje się jak cholera. Ja na gwarancji już 2 razy miałem wymieniane, a wczoraj zauważyłem, że spaliła się kolejna. Dziadostwo i tyle.
C250 Estate
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości