ASO w Niemczech

Piotrekpepe
Posty: 30
Rejestracja: 6 gru 2017, o 23:07

ASO w Niemczech

Post autor: Piotrekpepe »

Witajcie,
Dawno temu znajomy z którym nie mam już kontaktu opowiadał, iż serwisował ML'a na gwarancji w ASO w Niemczech (Monachium). Był bardzo zadowolony, masę akcji serwisowych robionych od ręki i fachowość na maxymalnym poziomie.
Czy to możliwe jeśli auto jest na gwarancji ? Czytając o kosztach przeglądów na niemieckich forach aż usta same się uśmiechają (A 450€ z materiałem, B 390€ z materiałem bez Adblue).
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 11
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:38

Re: ASO w Niemczech

Post autor: r2d2 »

Ja mam Skodę zarejestrowaną w Niemczech a serwisuje w Polsce, znajomi jeździli do Czech na wymianę oleju bo taniej było.
Masz gwarancje robisz gdzie chcesz. Masz przegląd , robisz gdzie Ci się podoba. (byle w autoryzowanym serwisie).

Co do samej "fachowości" - niebo a ziemia , tyle że w PL niebo a DE tragedia :D Wszystko zależy od ludzi nie kraju :-) tak mi się wydaje.
Piotrekpepe
Posty: 30
Rejestracja: 6 gru 2017, o 23:07

Re: ASO w Niemczech

Post autor: Piotrekpepe »

Dlatego właśnie pytam. W żadnym stopniu nie uważam, aby Polacy byli gorsi od Niemców w każdej kwestii, także w mechanice pojazdowej. To jednak mój pierwszy Mercedes i nie znam poziomu obsługi naszych ASO.
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1150
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: ASO w Niemczech

Post autor: zmichal »

Ja przerabiałem już wiele aso w naszym kraju. Wniosek nasuwa mi się jeden - miły pan w garniturze, przyjmujący auto ma wywrzeć na kliencie wrażenie profesjonalizmu i fachowości. Reszta jest jak wszędzie - zapłać, nie marudź, spierd...
C250 Estate
pwik
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2017, o 23:29

Re: ASO w Niemczech

Post autor: pwik »

Ja A4 zrobię w DE
2014 W205 estate C180 exclusive
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości