Mrugajacy ekran, comand nie dziala

lenka_ws
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2019, o 13:47

Mrugajacy ekran, comand nie dziala

Post autor: lenka_ws »

Witam, od wczoraj mam problem z ekranem w moim w205. Po uruchomieniu ekran mruga lub połowa ekranu jest innym kolorze. System nie chce się uruchomić, po ok. 30s gaśnie i włącza się ponownie z tym samym skutkiem. Do tego klimatyzacja wyłącza się po ok 2min.
Będę wdzięczna za sugestie i pomoc.
sylmicha

Re: Mrugajacy ekran, comand nie dziala

Post autor: sylmicha »

Jedyną sugestią może tu być serwis i prawdopodobnie sprawdzenie/poprawienie softu i sterowników. Lub coś siadło w jednostce sterującej.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2019, o 20:58 przez sylmicha, łącznie zmieniany 2 razy.
Lswkt
Posty: 24
Rejestracja: 5 cze 2018, o 19:29

Re: Mrugajacy ekran, comand nie dziala

Post autor: Lswkt »

Witam... Miałem podobny problem... A przyczyną było zwarcie w wiązce kamery w tylnej klapie... Zielony kabel miła przerwana izolacje i ocieral o inny,co doprowadziło do zwarcia i problemów z wyświetlaczem... Command potrafił się resetowac nawet co kilka minut... Pozdrawiam
lenka_ws
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2019, o 13:47

Re: Mrugajacy ekran, comand nie dziala

Post autor: lenka_ws »

Lswkt pisze: 31 lip 2019, o 05:21 Witam... Miałem podobny problem... A przyczyną było zwarcie w wiązce kamery w tylnej klapie... Zielony kabel miła przerwana izolacje i ocieral o inny,co doprowadziło do zwarcia i problemów z wyświetlaczem... Command potrafił się resetowac nawet co kilka minut... Pozdrawiam
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Bede probowac.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości