Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Andrzej
Posty: 298
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 23:49

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: Andrzej »

Może ktoś z kolegów wrzuci jakiś filmik jak to działa . Mogę też wymienić radio . A czym się różni MirorLink od android auto , czy to jest to samo ?
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 650
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: dasonen »

TomKow pisze: 21 paź 2019, o 22:44 Panowie mam prośbę czy moge prosić w PW o namiary do tego "magika" co Wam AA odblokowal?
Poszło, ale on nie w każdym aucie da radę.
C43 AMG
TomKow
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, o 22:34

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: TomKow »

Dzięki serdeczne, raz jeszcze nie mogę na OW odpowiedzieć. Dzisiaj z nim rozm. Mam radio w którym się nie da odblokowac AA, muszę wymienić radio. Tak jak to już wcześniej kiedyś ustalilem. Sądzę że się na to zdecyduje jak tylko HU będzie dostępny koszty trochę większe ale przy całej sympatii do tego auta nawi trochę delikatnie mowiac mnie irytuje... Nie rozumiem polityki MB. Z racji że nie komfigurowalem auta jest jak jest A wiem że może być lepiej.
sylmicha

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: sylmicha »

Spokojnie, powoli będzie możliwa pełna integracja smartfona i z modelami przedliftowymi. Nie ma co wydawać tysięcy na nowe radio.
rollesky
Posty: 18
Rejestracja: 29 lis 2018, o 22:52

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: rollesky »

Sylmicha, znaczy będzie możliwość doposażenia samochodu w AndroidAuto/Carplay?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

sylmicha

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: sylmicha »

rollesky pisze: 23 paź 2019, o 10:18 Sylmicha, znaczy będzie możliwość doposażenia samochodu w AndroidAuto/Carplay?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Niekoniecznie w Mercedes Benz.
TomKow
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, o 22:34

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: TomKow »

sylmicha pisze: 23 paź 2019, o 10:11 Spokojnie, powoli będzie możliwa pełna integracja smartfona i z modelami przedliftowymi. Nie ma co wydawać tysięcy na nowe radio.
Nie za bardzo rozumiem. Ja ma niestety radio z którym nic nie zrobię. Żeby móc mieć AA czy cokolwiek muszę HU wymienić. Zobaczę jak to finansowo wyjdzie dokładnie z wpisanie kodów do auta.
pitpol
Posty: 36
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 22:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: pitpol »

Panowie nie ma żadnej alternatywnej opcji niż wymiana radia bez szpecenia wnętrza samochodu radia przed liftem nie mają i nie będą miały tej funkcji, są jakieś interfejsy które można kupić wpiąć w wiązke radia i przez nie się łączyć ale widziałem gdzieś w necie i nie przypadło mi do gustu,mikrofon musi być dodatkowy sterowanie inne i odpuścilem sobie temat, też zdecydowałem się na wymianę radia w drugim samochodzie w następnym tygodniu mam montaż i zdam relację.

Pozdr
Max
Posty: 26
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 19:33

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: Max »

A takie cóś ktoś coś może wie / słyszał?

https://www.aliexpress.com/item/33003163076.html?

Car Pay / Android Auto - mase komenatarzy i wyglada, że działa po WiFi...
C220d 4Matic
TomKow
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2019, o 22:34

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: TomKow »

W necie kiedy widziałem też zupełnie inny wyświetlacz A androidem na pokładzie w sumie to tablet z dotykowym wyświetlaczem, ale też trochę rzezbic trzeba - gdyby nie to byłoby idealne rozwiązanie. Ja jestem skazany an zakup nowego radia szkoda że nie ma też ciut lepiej wygladajcego ekranu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości