Garmin mappilot update

Awatar użytkownika
GLC X253
Posty: 897
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:54

Re: Garmin mappilot update

Post autor: GLC X253 »

Gdzie kupiłeś? Jest możliwość z wysyłką do PL?
ZW (GLC 250 - 211KM)
Andrzej
Posty: 298
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 23:49

Re: Garmin mappilot update

Post autor: Andrzej »

Tak już drugi raz kupiłem u niego . Polak w Anglii Doncaster , jutro go spytam i dam kontakt 5 f za wysyłkę
Seca
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, o 15:07
Lokalizacja: MK

Re: Garmin mappilot update

Post autor: Seca »

Podaj login tego polaka na ebay`u i aukcje z której kupiłeś ta kartę.
inspektor
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2017, o 19:27

Re: Garmin mappilot update

Post autor: inspektor »

Zainstalowałem Download Manager SD Card Navigation, Adobe Air - nie widzi kardy SD z nawigacją. Próbowałem na 3 komputerach, po wpisaniu w Download Manager SD Card Navigation loginu i hasła (obojętne jakie), otrzymuję komunikat: "stprage medium not found". To samo wszędzie, próbowałem na dwóch kartach - jedna karta był już aktualizowana do wersji 13.00, druga kupiona jakiś czas temu i nigdy nie aktualizowana i nie uruchamiana w samochodzie. System Windows10 widzi obie karty (ich zawartość), nawigacja w mercedesie też (niestety, po włożeniu do gniazda nie mogę już wrócić do karty zaktualizowanej do wersji 13.00 i zostałem z nową kartą, która się nie aktualizuje - w.11.00
Karta kupiona na EBay - wcześniej nie było żadnych problemów z aktualizacją kart tam kupionych.
Szukałem na forach, znalazłem tylko coś o aktualizacji oprogramowania Download Manager SD Card Navigation - ale ten program mam aktualny. Może ktoś miała taki sam problem?
Andrzej
Posty: 298
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 23:49

Re: Garmin mappilot update

Post autor: Andrzej »

zainstaluj Mercedes - Benz download manager , bez SD . To są dwa podobne programy na tym z SD nie uruchomisz. A to że mercedes nas dyma to prawda , Garmin z ceną 2500 zł. którą płaciłem nie umywa się do automapy gdzie aktualizacja jest za ok. 150 zł.
sylmicha

Re: Garmin mappilot update

Post autor: sylmicha »

Można zrobić aktualizację raz na dwa lata i wystarczy. Wtedy te 700 zł to żadne pieniądze. W zamian nie ryzykujesz czymś takim jak kolega kilka postów wyżej i nie ryzykujesz też uszkodzeniem sprzętu, który kosztuje wielokrotność tego. Zależy od kogo co kupisz i konsekwencje mogą być różne. A odejmując od kwoty oryginalnej karty kwotę jakiegoś pirata to czasami miesięcznie ktoś wydaje podobne pieniądze na papierosy. Więc naprawdę ludzie jak już wiele razy powtarzałem nie jeździcie starym Punto za 5 tys zł. Było brać brać pod uwagę koszty utrzymania przed zakupem auta. Zresztą w tej klasie aut co nie kupicie to koszty są podobne. Po za tym 700 zł mapa do Mercedesa w porównaniu do karty z np VW za 180euro to i tak taniej.
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1150
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: Garmin mappilot update

Post autor: zmichal »

Proszę przestać wreszcie spamować ten wątek! :evil:
Do takich dyskusji służy czat na dole forum. Ten temat ma już 23 podstrony dyskusji..., w większości nie związanej z tematem.
C250 Estate
Awatar użytkownika
gim-kg
Posty: 588
Rejestracja: 26 paź 2016, o 22:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Garmin mappilot update

Post autor: gim-kg »

Aktualna wersja na dzień dzisiejszy:
Mapa - V14 2020
Software - V14, SW 41.24, 19/40, E74.3
Było C200 4 Matic —> jest Tesla Model 3 LR
Roland82
Posty: 26
Rejestracja: 26 gru 2019, o 20:30

Re: Garmin mappilot update

Post autor: Roland82 »

witam,
Podczas wizyty w aso, jako ze samochód jest ciagle na gwarancji, poprosiłem o update mapy (mam mapę 16/17). Podczas odbioru auta pracownik aso powiedział ze mapy zostały zaktualizowane. Czy to możliwe ze zaktualizowano mi mapy bez wymiany karty sd na nowa? Wciąż mam stara karte sd. Czy raczej aso kłamie i nic nie zaktualizowano? Dodam ze system wciąż pokazuje ze mam mapę 16/17
Awatar użytkownika
gim-kg
Posty: 588
Rejestracja: 26 paź 2016, o 22:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Garmin mappilot update

Post autor: gim-kg »

W mapie 2020 są drogi które częściowo są już oddane do eksploatacji a częściowo jeszcze w budowie w wyniku czego jadąc po tej drodze wszystko jest Ok, jednak nie jest ona uwzględniana do wyznaczania trasy.
Było C200 4 Matic —> jest Tesla Model 3 LR
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości