Podświetlenie klamek zewnętrzych

Awatar użytkownika
GLC X253

Re: Podświetlenie klamek zewnętrzych

Post autor: GLC X253 » 20 gru 2019, o 22:54

WD40 jest dobre, ale raczej do zapieczonych śrub bo ma dobre własności penetrujące, ale też szybko odparowuje i wysycha. Lepsza jest oliwka do maszyn precyzyjnych.
ZW
sylmicha

Post autor: sylmicha » 21 gru 2019, o 01:15

To wyciszenie o jakim mówisz mają wszystkie nowe Mercedesy. Ale to tylko pół środek, mówię o wyklejeniu matą alubutyl samych płatów drzwi. W oryginale masz tam tylko taki jeden plasterek, który i tak w prawie każdym Mercedesie się odkleja.
robklim

Post autor: robklim » 26 cze 2020, o 21:56

Po miesiącu jedno z podświetleń zaczęło świecić na niebiesko (znak, że zaraz padnie) no i po paru tygodniach padło. Czekając aż akcja z epidemią się uspokoi wymontowałem część i wybrałem się do salonu gdzie kupiłem je w grudniu z reklamacją. Pan powiedział, że nie może przyjąć i wymienić samej części, bo muszą podpiąć auto pod komputer i zobaczyć czy to nie coś innego spowodowało jej zepsucia. Umówiłem się i dziś przyjechałem odstawić samochód. Po pół godziny na warsztacie wyszedł do mnie pan, zaprosił do zamkniętego pokoju z dala od innych klientów gdzie oznajmił mi, że nie wymienią mi tej części, bo nie montowałem jej u nich tylko sam i nie wiadomo czy to ja czegoś nie zrobiłem nie tak. Tłumacząc mu, że to tylko plug&play i nie ma możliwości żeby to było źle zamontowane nic nie dało. On mi mówił, że jeśli się nie zgadzam z decyzją to mogą podpiąć pod komputer samochód co potrwa parę godzin i będę musiał za to zapłacić (jakie są ceny roboczogodziny w ASO wiadomo). Za to gdy w grudniu kupowałem u nich te części to zapewniali mnie, że mam na nie pełną 2 letnią gwarancję gdyby przestały świecić...
Orientujecie się czy część kupioną w jednym ASO mogę zareklamować w innym? Mercedes przy Daimlera w Warszawie tak traktuje klienta gdy ten przyjdzie w innej sprawie niż zostawić u nich trochę kasy.
Był '11 W204 C200 CDI
Jest '15 W205 C300
ODPOWIEDZ