Dziwne odczucie pod pedałem hamulca

m.j.p.
Posty: 19
Rejestracja: 12 gru 2019, o 20:39
Lokalizacja: Slask i ........

Re: Dziwne odczucie pod pedałem hamulca

Post autor: m.j.p. »

Dziś byłem w trzecim aso wymienic czujnik NOX wczoraj padł, wymienili .Opowiedzialem o tych dziwnych dźwiękach,tym razem gość był ok sprawdzil przy mnie wszystko ale przyjechały 2 takie jak moj miały ten sam problem,usterka została wpisana i odesłania do wiadomości do centrali,ale ja jeszcze sprawdze te bolce prowadzące cylinder czy nie krzywe i kupię klocki Brembo może to wina originalnych bo jak mówili już raz mieli problem z klockami.
W205 220D
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziwne odczucie pod pedałem hamulca

Post autor: Jara »

Ja kiedyś załatwiłem sobie tak myjką ciśnieniową ... puknęło raz jak hamowałem do 0 km/h i jak zwalniałem hamulec ... takie powolne hamowanie pod światłami. Okazało się że musiała woda do prowadnic zacisku się dostać i prowadnice ich złapała rdza ... gumki osłaniające były całe ... to nienaturalne ciśnienie wody ma siłę + mocny detergent który myjnie używają.
Głośne to było jakby sprężyna odbijała ... od tego czasu bardzo uważam na traktowanie kół, nadkoli auta myjką ciśnieniowa.
m.j.p.
Posty: 19
Rejestracja: 12 gru 2019, o 20:39
Lokalizacja: Slask i ........

Re: Dziwne odczucie pod pedałem hamulca

Post autor: m.j.p. »

U mnie jest odwrotnie po myciu myjka ciśnieniowa
jest tak 2 do3 skrzyżowania cicho potem znowu to wraca.
W205 220D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości