Akumulator-wymiana na nowy

f1sz
Posty: 58
Rejestracja: 1 mar 2021, o 11:13

Re: Mercedes C350e czerwona ikona akumulatora „Usterka”

Post autor: f1sz »

Robwr80 pisze: 15 lip 2023, o 18:42 Od tygodnia zaczęła mi się zapalać czerwona ikonka baterii z wykrzyknikiem i napis „Usterka”. Auto dalej normalnie odpala i jeździ, lecz trochę się boję, że mi po drodze po prostu stanie. Oglądałem jakiś filmik na youtube i autor filmiku mówił, że to może być albo akumulator 12V, albo kompresor od klimatyzacji. Może ktoś wie, co to może być?
Potrzebuję odpowiedzi szybko :)
Podładuj aku i jedź na sprawdzenie, czy w ogóle trzyma napięcie. Jak nie, to wymiana.
S205 220d 170PS 4matic
Robwr80
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2023, o 18:38

Re: Mercedes C350e czerwona ikona akumulatora „Usterka”

Post autor: Robwr80 »

f1sz pisze: 17 lip 2023, o 08:59
Robwr80 pisze: 15 lip 2023, o 18:42 Od tygodnia zaczęła mi się zapalać czerwona ikonka baterii z wykrzyknikiem i napis „Usterka”. Auto dalej normalnie odpala i jeździ, lecz trochę się boję, że mi po drodze po prostu stanie. Oglądałem jakiś filmik na youtube i autor filmiku mówił, że to może być albo akumulator 12V, albo kompresor od klimatyzacji. Może ktoś wie, co to może być?
Potrzebuję odpowiedzi szybko :)
Podładuj aku i jedź na sprawdzenie, czy w ogóle trzyma napięcie. Jak nie, to wymiana.
Jest tylko taki problem, że jak w jeden dzień był upał, to za każdym razem jak włączyłem auto to pokazywała się usterka, za to wczoraj tylko raz mi się pokazała i później w ogóle się nie pokazywała. Dzisiaj też ten błąd się nie pokazywał.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości