Zakup części zamiennych.

Awatar użytkownika
GLC X253
Posty: 892
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:54

Zakup części zamiennych.

Post autor: GLC X253 »

Witam. Mam pytanie - gdzie zaopatrujecie się w części zamienne?. Czy istnieją sklepy internetowe specjalizujące się wyłącznie w marce MB, gdzie np wpisując nr VIN auta i wybierając np "układ hamulcowy" mamy dostęp do katalogu oferowanych części zamiennych? Nie chodzi mi tu o duże hurtownie z zamiennikami gdzie jest "mydło i powidło", ale o takie gdzie są dostępne części oryginalne, ale i dedykowane zamienniki. Wzorem dla mnie jest np witryna "czescidobmw.pl" gdzie oferowane są wyłącznie części do marki jak w nazwie. Nie chcę ich tu reklamować a adres podaję jedynie jako bardzo dobry wzór takiego właśnie sklepu.
ZW (GLC 250 - 211KM)
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1147
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: Zakup części zamiennych.

Post autor: zmichal »

Tutaj mają oryginały w cenach lepszych niż w ASO, kupowałem u nich nie raz: http://www.sklep-mercedes.pl/
C250 Estate
Awatar użytkownika
GLC X253
Posty: 892
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:54

Re: Zakup części zamiennych.

Post autor: GLC X253 »

Dziękuję za informację.
ZW (GLC 250 - 211KM)
Awatar użytkownika
gim-kg
Posty: 588
Rejestracja: 26 paź 2016, o 22:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Zakup części zamiennych.

Post autor: gim-kg »

Było C200 4 Matic —> jest Tesla Model 3 LR
sylmicha

Re: Zakup części zamiennych.

Post autor: sylmicha »

Pracuję w MB/Daimler w ośrodku badawczo rozwojowym. Zajmujemy się też rozkładaniem fabrycznie nowych Mercedesów jak też potestowych. Niemal każdą część mogę załatwić po bardzo dobrych cenach. Nie można kupić tylko elementów karoserii ciętych, elementów wpływających na bezpieczeństwo (air bag, pasy bezpieczeństwa, hamulce itd) cała reszta fabryczna i nowa z pierwszego montażu, blachy w kolor itd. Części do każdego modelu MB od Smarta poprzez GTS po G Klasse.
kwariat
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2019, o 21:34

Re: Zakup części zamiennych.

Post autor: kwariat »

Cześć sylmicha, poszukuję maski i zderzaka przedniego do W205 C300 4matic sedan, Avantgarde 2016 r. w kolorze Palladium Silver. Nie mogłem wysłać wiadomości priv bo "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować lub brać udział w dyskusjach.", więc piszę tutaj.
sylmicha

Re: Zakup części zamiennych.

Post autor: sylmicha »

Cześć. Wszystko na priv. Po za tym tylko maska i zderzak? A belki, wzmocnienia, torba plastików wszystko nie uszkodzone?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości