Znaleziono 819 wyników

autor: zmichal
29 maja 2026, o 10:43
Forum: Nadwozie, szyby, blachy
Temat: Hak holowniczy
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 38222

Re: Hak holowniczy

Drążę temat montażu haka do mojego auta z Airmatic i serwisy podają mi sprzeczne informacje - jedni twierdza, że producenci podają, że przy zawieszeniu regulowanym nie da się zamontować haka, inni twierdzą, że jak w dowodzie mam wpisy odnośnie masy przyczepy (pozycje O1 i O2) to można. Nie chciałbym ...
autor: zmichal
22 maja 2026, o 11:39
Forum: Silnik, osprzęt, napęd
Temat: Czujnik NOx
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 281078

Re: Czujnik NOx

Nic nie zrobisz - mi na gwarancji raz wymienili, a po okresie gwarancji płaciłem już sam za kolejną wymianę.
autor: zmichal
14 kwie 2026, o 14:36
Forum: Podwozie, hamulce, koła
Temat: filtr kompresora Airmatic
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 228

Re: filtr kompresora Airmatic

Przecież chyba musi być jakaś filtracja powietrza na takim kompresorze :roll:
autor: zmichal
14 kwie 2026, o 13:46
Forum: Podwozie, hamulce, koła
Temat: filtr kompresora Airmatic
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 228

filtr kompresora Airmatic

Chcę wymienić profilaktycznie filtr powietrza w kompresorze Airmatic, ale ASO twierdzi, że jest on niewymienny i nie występuje jako odrębna część.
Kolega czatGPT twierdzi, że jest to filtr nr A2203200069
Przerabiał ktoś temat?
autor: zmichal
10 kwie 2026, o 14:59
Forum: Silnik, osprzęt, napęd
Temat: Nagar na zaworach ssących M274
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 12561

Re: Nagar na zaworach ssących M274

Polecicie jakiś dobry warsztat w Warszawie lub Lublinie, który wyczyści zawory z demontażem kolektora i tzw. orzeszkowaniem?
autor: zmichal
17 mar 2026, o 10:56
Forum: Podwozie, hamulce, koła
Temat: OPONY LETNIE
Odpowiedzi: 167
Odsłony: 66324

Re: OPONY LETNIE

Jak ktoś szuka naprawdę komfortowych opon to polecam Goodyear Efficientgrip Performance 2 .
Nigdy jeszcze nie miałem tak miękkich opon :shock: , mam wrażenie, że jeżdżę samochodem z innym zawieszeniem. Poza tym są ciche, nawet na betonowych nawierzchniach. Oczywiście do sportowej jazdy raczej ...
autor: zmichal
28 sty 2026, o 14:23
Forum: Audio, nawigacja, telefon
Temat: Problem z radiem
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1354

Re: Problem z radiem

Nie. Mam zapisanych 10 stacji.
autor: zmichal
23 sty 2026, o 11:01
Forum: Audio, nawigacja, telefon
Temat: Problem z radiem
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1354

Re: Problem z radiem

Ostatnio mam problem z wyszukiwaniem/dostępnością stacji radiowych. Na głównym ekranie radia, gdzie zawsze są dostępne wszystkie automatycznie wyszukane stacje radiowe mam czasami tylko 1 lub 2 dostępne stacje. Po jakimś czasie stacje wracają i znów można je przewijać pokrętłem.
Czy miał ktoś taki ...
autor: zmichal
24 gru 2025, o 15:37
Forum: Audio, nawigacja, telefon
Temat: W205 audio upgrade
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 126147

Re: W205 audio upgrade


Burek tylko dlatego że jest plug & play. Nie będę wykładał 3-5 tysięcy za audio którego i tak nie docenię pośród hałasu opon, wiatru i innych aut dookoła.
Nawet najlepsze audio w tym przeciętnie wyciszonym aucie to strata kasy.
Do standardowego słuchania muzyki, a nie dyskoteki w aucie ...
autor: zmichal
26 lis 2025, o 15:07
Forum: Mercedes GLC (X/C 253)
Temat: Składanie tylnych siedzeń
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1583

Re: Składanie tylnych siedzeń

Najprawdopodobniej masz wersję bez składanych siedzeń. Podaj VIN to Ci sprawdzimy dokładnie.