Czujnik NOx
Re: Czujnik NOx
Czy ktoś przerabiał wymianę czujnika po gwarancji? Po wymianie w ASO padł znowu po 2 latach i 8 miesiącach i 36K kilometrów. W ASO powiedzieli że Mercedes w takich przypadkach w żaden sposób nie idzie na rękę. Auto serwisowane od 10 lat w ASO i chyba już więcej się nie zobaczymy, bo poprzednio też mi odmówili mimo tego że wymieniali ludziom po gwarancji doskonale zdając sobie sprawę że czujniki są wadliwe.
Re: Czujnik NOx
Nic nie zrobisz - mi na gwarancji raz wymienili, a po okresie gwarancji płaciłem już sam za kolejną wymianę.
C250 Estate
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 5 gości

