Czujnik NOx

maciek
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2016, o 14:05

Re: Czujnik NOx

Post autor: maciek »

Czy ktoś przerabiał wymianę czujnika po gwarancji? Po wymianie w ASO padł znowu po 2 latach i 8 miesiącach i 36K kilometrów. W ASO powiedzieli że Mercedes w takich przypadkach w żaden sposób nie idzie na rękę. Auto serwisowane od 10 lat w ASO i chyba już więcej się nie zobaczymy, bo poprzednio też mi odmówili mimo tego że wymieniali ludziom po gwarancji doskonale zdając sobie sprawę że czujniki są wadliwe.
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1234
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: Czujnik NOx

Post autor: zmichal »

Nic nie zrobisz - mi na gwarancji raz wymienili, a po okresie gwarancji płaciłem już sam za kolejną wymianę.
C250 Estate
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 5 gości