Pióra wycieraczek

Awatar użytkownika
Michal
Posty: 422
Rejestracja: 22 sie 2017, o 22:10

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: Michal »

Jak tak opisujesz problem to w przypomina mi sie, ze w GT86 tak mialem. Ale..jakos nie spedzalo mi to snu z powiek. Co ciekawe w Mercedesie problem nie wystepuke.
Rasta78
Posty: 93
Rejestracja: 21 maja 2018, o 18:09

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: Rasta78 »

Kiedyś jak miałem BMW 3 e91 pokusiło mnie położyć niewidzialna wycieraczkę czyli ta powłokę na szybę i zaczęły się porblemy. Przy deszczu wycieraczki przeskakiwały i rozmazywaly brud po szybie. Nigdy już nie położę żadnej powłoki na szybie. Kilka miesięcy się z tym męczyłem, mycie szyb nie pomagało, nie chciało zejść.
To nie wina auta tylko tej powłoki .
Awatar użytkownika
Nero
Posty: 81
Rejestracja: 19 cze 2018, o 09:45

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: Nero »

Miałem wycieraczkę Nanolex na Q50 - tragedia, pióra mazały strasznie i podskakiwały, studio aplikowało na nowo ze 3 razy za każdym razem to samo, w końcu jakoś ją zdjęli i o niebo lepiej. Mam na W205 położone Ceramic Pro Rain - piszczy i lekko maże, czekam na przegląd powłoki i powiem żeby ją ściągnęli. Nigdy więcej na czołową szybę.
"Niemożliwe to nie fakt, to jedynie opinia"
S 205 C200 4Matic AMG 8-)
ktos92
Posty: 257
Rejestracja: 9 cze 2017, o 17:49

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: ktos92 »

W ASO powinni mieć narzędzie do ustawienia kąta ramion wycieraczek. W WIS jest dokument opisujący całą procedure ale patrząc na stopień jej "skomplikowania" jestem ciekawe czy któreś ASO będzie chciało bawić w takie pierdoły.
W204 C200 CDI BE Sport Edition 125 2011
W215 CL600 V12 Bi-Turbo 2003
W planach W205 :twisted:
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: Jara »

Bosche pożegnałem dawno temu .. kupowałem SFW ... które przejął Valeo ... są jak oryginały ...... jak nie trafi się na podróbkę :)
Podrabiają to i ja się kiedyś też naciąłem na to .. ramie wycieraczki miało oznaczenie SWF ... ale guma wycieraczki już nie.
hord
Posty: 117
Rejestracja: 14 lis 2017, o 22:23

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: hord »

Tyle,ze wlasnie oryginalne z ASO kiepsko dziajaja
Dwa razy kupilem w ASO i oddalem,ale w koncu sie poddalem z tymi wycieraczkami i czesciej spryskuje plynem,to lepiej pracuja.
Awatar użytkownika
misza
Posty: 63
Rejestracja: 16 paź 2020, o 08:33

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: misza »

Gliceryna kosmetyczna ;) - spróbujcie jeśli pióra hałasują.
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: Jara »

hord pisze: 4 sty 2021, o 19:23 Tyle,ze wlasnie oryginalne z ASO kiepsko dziajaja
Dwa razy kupilem w ASO i oddalem,ale w koncu sie poddalem z tymi wycieraczkami i czesciej spryskuje plynem,to lepiej pracuja.
Zamontowali ci je czy sam to zrobiłeś ?
Ja kiedyś w audi miałem żle ustawiony kąt ramienia wycieraczki ... gość przyrządem Boscha ustawił i stał się cud :).
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 650
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: dasonen »

Jara pisze: 21 sty 2021, o 14:31 Ja kiedyś w audi miałem żle ustawiony kąt ramienia wycieraczki ... gość przyrządem Boscha ustawił i stał się cud :).
Kąt to podstawa :) Inaczej w trakcie ruchu w jedną stronę będzie ok a w przeciwną będzie skakać, piszczeć i stukać.
C43 AMG
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pióra wycieraczek

Post autor: Jara »

Jara pisze: 21 sty 2021, o 14:31
hord pisze: 4 sty 2021, o 19:23 Tyle,ze wlasnie oryginalne z ASO kiepsko dziajaja
Dwa razy kupilem w ASO i oddalem,ale w koncu sie poddalem z tymi wycieraczkami i czesciej spryskuje plynem,to lepiej pracuja.
Zamontowali ci je czy sam to zrobiłeś ?
Ja kiedyś w audi miałem żle ustawiony kąt ramienia wycieraczki ... gość przyrządem Boscha ustawił i stał się cud :).
Cud to że ASO mu przyjęło nie montując ich.
Które to ASO podaj adres ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości