Kamera cofania

treborsos
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2020, o 13:14

Re: Kamera cofania

Post autor: treborsos »

Jezeli ktoś byłby chętny na dołożenie kamery cofania i nie boi sie wyzwań w stylu odkręcenie fotela czy demontaż boczka bagaznika to w dziale giełda umiescilem ofertę kamery wraz z okablowaniem i modułem klapki kamery do „samodzielnego” montażu. Oczywiście dochodzi kodowanie. W razie pytań pisać na priv.
MariuS
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2023, o 10:38

Re: Kamera cofania

Post autor: MariuS »

MB C klasa 2020r 194km automat oryginalna kamera cofania przy wrzuceniu R na wyświetlaczu nie ma obrazu.Byłem tylko przejazdem w warsztacie podpiął pod komputer ale nie ma żadnego błędu.Czy ktoś może znać przyczynę ?
Dzięki
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 650
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kamera cofania

Post autor: dasonen »

Kamera nie dostaje zasilania albo sygnał nie dochodzi do jednostki.
C43 AMG
MariuS
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2023, o 10:38

Re: Kamera cofania

Post autor: MariuS »

dasonen pisze: 13 mar 2023, o 20:42 Kamera nie dostaje zasilania albo sygnał nie dochodzi do jednostki.
Dzięki.Czyli trzeba szukać...
labik
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2020, o 17:45

Re: Kamera cofania

Post autor: labik »

Tutaj mój film z założenia kamery cofania.
Następny film już niebawem ze zmiany licznika na ten Virtualny poliftowy.
Wszystkie moje prace wykonywane sa na oryginalnych częściach Marcedesa.
Żadnych chińczyków.

https://youtu.be/lDrMTC5IeiA
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 650
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kamera cofania

Post autor: dasonen »

O! Dodałeś zamykaną kamerę! :)
Masz może rozpiskę pinów do wtyczki sterowania silnikiem klapki? Tam są niby dwa przewody do czujnika położenia klapki, ale nie udało mi się znaleźć dokumentacji rodzaju czujnika ani zmierzyć sensownych wskazań od niego (możliwe, że kupiłem klamkę z uszkodzonym czujnikiem :lol: ). Zrobiłem sobie customowe sterowanie mostkiem "H" na mosfetach z detekcją położenia skrajnego bazującą na pomiarze prądu pobieranego przez silnik :roll:
Tak z ciekawości pytam o czujniki.
C43 AMG
Pawelek
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2023, o 08:46

Re: Kamera cofania

Post autor: Pawelek »

treborsos pisze: 3 mar 2022, o 21:41 Jezeli ktoś byłby chętny na dołożenie kamery cofania i nie boi sie wyzwań w stylu odkręcenie fotela czy demontaż boczka bagaznika to w dziale giełda umiescilem ofertę kamery wraz z okablowaniem i modułem klapki kamery do „samodzielnego” montażu. Oczywiście dochodzi kodowanie. W razie pytań pisać na priv.
Witam jestem zainteresowany kanera cofania pytaniebrzmi jaki jest koszt icojest potrzebne abtdzialalo. Pozdr
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości