Kamera cofania

maxiu
Posty: 86
Rejestracja: 30 lis 2017, o 16:13

Re: Kamera cofania

Post autor: maxiu »

Są jakieś firmy które robią to na Śląsku ew. Kraków/Łódź? Nie widzi mi się jechać przez jakieś wioski ...
Czy kamera cofania z sedana pasuje do kombi? I jeśli kupię oryginalną to po podpięciu do tego interfejsu z linku wyżej będzie sama się wysuwać?
15' S205 C200 @ 230KM
Awatar użytkownika
gim-kg
Posty: 588
Rejestracja: 26 paź 2016, o 22:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Kamera cofania

Post autor: gim-kg »

Ja tez jestem zainteresowany. Wszystko zależy od ceny.
Było C200 4 Matic —> jest Tesla Model 3 LR
Awatar użytkownika
MERCDIAG
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2017, o 21:14
Kontakt:

Re: Kamera cofania

Post autor: MERCDIAG »

Odpowiedzi poszły na pw.

Wracając do wątku głównego - moduły z linków to chiński produkt pod chińskie kamery, a oryginalna kamera ma działać w oryginalnym systemie mb. Co kto lubi, żeby nie użyć powiedzenia o pączkach i ....

Osobiście mam alergie na montowanie w aucie elementów "akcesoryjnych", jeśli ma to być tańsza alternatywa dla oryginału.
Dobry przykład stoi teraz u nas na kolejnym etapie doposażeń - fabrycznie nowy GLS. Kilka miesięcy wcześniej dołożyliśmy już comand online, system 360, park assist, wentylowane/podgrzewane fotele. Teraz przyszedł czas na B&O i znów zmiana wnętrza, tym razem na AMG.

Klientem jest Chińczyk, importuje rózne "dobra" do Polski, a jak pytam czemu nie chce chińskiej kamery albo super dotykowego kombajnu multimedialnego to się tylko śmieje :)

Warszaty partnerskie, które obsługujemy zdalnie mamy w całym kraju, ale jeśli chodzi o montaż dokumentowany zwrotnie do centrali - tylko wybrane miejsca. Na Dolnym Śląsku - Wrocław, Złotoryja, na Śląsku, w Łódzi - brak.

Btw. wczoraj wyjechały od nas 205 i 447 z Katowic (montaż ILS) i 205 z Łodzi (inteligentne drogowe, mod parktronica na ciągły sygnał, AMG logo). Dobrze, że jeszcze niektórym chce się jechać "po wioskach" i o zgrozo nocować w hotelu heh ;)
Diagnostyka, kodowanie, programowanie, retrofity w najnowszych modelach Mercedes i Porsche.
http://www.mercdiag.pl
maxiu
Posty: 86
Rejestracja: 30 lis 2017, o 16:13

Re: Kamera cofania

Post autor: maxiu »

Czyli wy to robicie na oryginalnych częściach? Dla mnie taka wycieczka odpada z prostego względu: nie mam czasu, za miesiąc wracam z Chin, dwa tygodnie urlopu w Polsce którego nie chce spędzić w jakimś hotelu pod lasem i znowu wyjazd do Niemiec, potem Finlandia i pewnie wrócę w październiku :) Gdyby jeszcze była autostrada żeby to machnąć w jeden dzień...
15' S205 C200 @ 230KM
Awatar użytkownika
MERCDIAG
Posty: 23
Rejestracja: 21 lis 2017, o 21:14
Kontakt:

Re: Kamera cofania

Post autor: MERCDIAG »

"Osobiście mam alergie na montowanie w aucie elementów "akcesoryjnych", jeśli ma to być tańsza alternatywa dla oryginału."

Jeszcze raz powtórze: montujemy tylko i wyłącznie ORYGINALNE części/retrofity.

Btw. Niestety wszyscy cierpimy na to samo... niedoczas :(, a S19 / S17 dopiero za kilka lat...

Montaż moglibyśmy zamknąć w ciągu jednego dnia (9 - 21) - wizyta połączona ze zwiedzaniem Lublina/Nałęczowa/Kazimierza, co praktykuje większość Klientów.

Pozdr
Diagnostyka, kodowanie, programowanie, retrofity w najnowszych modelach Mercedes i Porsche.
http://www.mercdiag.pl
Mroziu
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2018, o 18:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Kamera cofania

Post autor: Mroziu »

Podpinam się pod post. Szukam takiej firmy w Krakowie czy ktoś coś wie? Chciałbym też zamontować alarm. Jakie to mogą być koszta?
Awatar użytkownika
Zielak71
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2017, o 13:29

Re: Kamera cofania

Post autor: Zielak71 »

W okolicach Gdańska oryg. kamerę cofania można zamontować w http://www.creativ.net.pl - właśnie odebrałem samochód i działa :)
weco
Posty: 37
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 20:01

Re: Kamera cofania

Post autor: weco »

A jaka cena?
Awatar użytkownika
Zielak71
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2017, o 13:29

Re: Kamera cofania

Post autor: Zielak71 »

weco pisze:A jaka cena?
4500,- brutto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jary
Posty: 146
Rejestracja: 20 maja 2018, o 15:45

Re: Kamera cofania

Post autor: jary »

A ile kosztuje założenie kamery 360 ? i
I ile czujników parkowania przód tył
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości