Audio20 i CarPlay/MirrorLink

126tomek

Re: Command z 2015 a car play

Post autor: 126tomek »

Ja próbuje ustalić czy nie da się tego załatwić kodowaniem. Jedni mówią ze podnosząc soft do najnowszego da się zakodować zaś inni ze jest to niemożliwe......
Awatar użytkownika
gim-kg

Re: Command z 2015 a car play

Post autor: gim-kg »

jaisu pisze: 11 sie 2020, o 18:48 Witam serdecznie,
Czy ktoś korzystał z tego wynalazku ?
https://www.car-tronic.pl/carplay-andro ... 051-p10447

Wydaje się, że powinno działać w samochodzie z 2015 z Commandem. Co myślicie ?
Z command nie chodzi. Dokładnie takie wynalazki są dostępne taniej na AliExpress. Jeden z użytkowników naszego forum zainstalował coś takiego ale nie był zadowolony. Jeżeli zainstalujesz coś takiego to tylko muzyka z telefonu podłączonego do urządzenia. Nie ma możliwości słuchania radia i jednoczenie używania np. CarPlay.
Było C200 4 Matic —> jest Tesla Model 3 LR
Peter2020

Re: Audio20 i CarPlay/MirrorLink

Post autor: Peter2020 »

Witam wszystkich, jestem ze Szczecina, aktywuje android auto i apple car play w wiekszosci MB.

Jezeli chodzi o W205 jak wiadomo nie ma mozliwosci aktywacji AA i ACP w Audio 20 od Mithubishi tylko od Panasonica (w VIN wpisany kod 154).

Dodatkowo jezeli ktos mial robiona w ASO aktualizacje softu z konca 2018 r. to mozliwosc odblokowania zostala zablokowana.

Jestem w stanie zrobic downgrade takiego softu takze jezeli jest ktos ze Szczecina lub okolic i posiada Audio 20 od Panasonica po aktualizacji to zapraszam

kontakt priv

pozd.
126tomek

A jak się ma sprawa z ComandOnline? Pytałem w jednej firmie i twierdzą że po przez kodowanie da radę to załatwić ten temat. inna firma twierdzi ze nie ma możliwości załatwienia tego kodowaniem jedynie zamiana na Audio 20 co raczej jest downgreadem niz upgreadem..... Liczę na Waszą pomoc :-)
Peter2020

Post autor: Peter2020 »

126tomek pisze: 25 sie 2020, o 12:47 A jak się ma sprawa z ComandOnline? Pytałem w jednej firmie i twierdzą że po przez kodowanie da radę to załatwić ten temat. inna firma twierdzi ze nie ma możliwości załatwienia tego kodowaniem jedynie zamiana na Audio 20 co raczej jest downgreadem niz upgreadem..... Liczę na Waszą pomoc :-)
Przejscie na command 5.5
126tomek

Czyli samym kodowaniem nic u mnie się nie zdziała?
126tomek

Koledzy tutaj auto z 2014 roku z Comand online i jest Car play: https://youtu.be/WCH0rdvnUh4 sam już zgłupiałem czy u mnie da się to ogarnąć czy nie.....🤦‍♂️
szef-o2

Post autor: szef-o2 »

Dla mnie to jest śmiechu warte żeby nawet w skodzie i innych niby "gorszych" markach android działał bez problemu. Praktycznie większość aut z rocznika 2018 i powyżej ma tą apkę i to nawet w standardzie, a mercedes? To jest porażka i nie ma na to żadnego słusznego wytłumaczenia. Ja mam w205 z 2018 roku, mam gniazdo w podłokietniku z rysunkiem telefonu, ale nie mam android auto. Na początku w serwisie wciskali mi kit, że można to aktywować przez serwis telefoniczny bezpośrednio z auta. Dzwoniąc tam konsultanci "pukali" się w czoło. Pozniej rzekomo ze względów bezpieczeństwa zostało to dezaktywowane. Na koniec dowiedziałem się, że wersja wyposażenia mojego auta ma tylko przygotowanie do usługi smartphona, czy jak to się nazywa. Szkoda słów, niekompetencja i brak myślenia serwisów poraża. I niech nikt nie wciska mi tu kitu, że kupując auto premium trzeba do wszystkiego dopłacać, bo android auto to żadna rewolucja tylko dodatkowa aplikacja. Zresztą czy w205 można traktować jako auto premium???
Awatar użytkownika
Schnaider
Moderator

Post autor: Schnaider »

Owszem w Skodzie z 2018 jest, ale trzeba dodatkowo dokupić. Nie miałem tego jako standard, ale opcja plus.
Natomiast w W205 jak mi powiedzieli w ASO od 2018 jest, a mój z 2014 to już stare auto jeżeli chodzi o technologię :twisted:
Pytanie czy w 2018 jest jako opcja do dokupienia czy ma być z definicji.
Obrazek
szef-o2

Post autor: szef-o2 »

Niech się nie ośmieszają, a jaka niby jest różnica technologiczna miedzy w205 z 2014, a w205 z 2018, chyba, ze chodzi o ten wielki lift, który oprócz świateł z przodu- full led i gamy silnikowej chyba niczego nie zmienił. Moje auto jest z przed liftingu, produkcja i rejestracja 2018 i to dlatego wziąłem przed lift, bo c200 ma jeszcze 2000 poj., a po lifcie już niestety 1500. Co też jest wielkim krokiem do przodu... 😀😀😀 M A S A K R A !
ODPOWIEDZ