Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Patrol14
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2021, o 21:45

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: Patrol14 »

majkel.mn pisze: 7 lut 2021, o 20:17
Patrol14 pisze: 31 sty 2021, o 22:00 Cześć,
Udało się dołożyć elektryczna klapę ?
Jaki orientacyjny koszt ?

Pozdrawiam Patryk.
Wyślij mi VIN na priv to podam ci jakie są koszty ;)
Cześć, jak możesz to odezwij się do mnie pierwszy na Priv. Nie mogę jeszcze tworzyć wiadomości 😏
matyn
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, o 18:54

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: matyn »

Jam mam kombi,skrzynia manual 2016 r i też nie mam a moze ktoś wie ile to kosztuje i gdzie robią,jestem z okolic Poznania.
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: Jara »

matyn pisze: 5 mar 2021, o 09:39 Jam mam kombi,skrzynia manual 2016 r i też nie mam a moze ktoś wie ile to kosztuje i gdzie robią,jestem z okolic Poznania.
Zadzwoń do ASO VIN podaj ... poproś o wycenę. Może na e-maila ci wyślą .... pewnie 3/4 to koszty gratów to raczej musisz je kupić ... na robociźnie zaoszczędzisz tylko 50% ... 30%.
Niekiedy coś jest w obecnych autach proste do wykonania. Ale jak dochodzi wymiana modułu , wgranie jego... to do tanich one już nie należą.
Elektryczna klapa w MB to też elektryczna roleta .. jedna szyna takiej rolety z silniczkiem to pewnie 400-500 PLN od sztuki ( ja 250 PLN dawałem za zwykłą).

A to elektronika na szynie CAN ( już wszystkie auta to mają ) ... bez elektronika który wie w czym grzebie ... to raczej nie uda się.
Dziubas99
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2020, o 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: Dziubas99 »

Z roletą to piszesz o C w wersji kombi bo już myślałem, że nie będę musiał kombinować,
pokash
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:12

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: pokash »

Jara pisze: 9 mar 2021, o 15:42
matyn pisze: 5 mar 2021, o 09:39 Jam mam kombi,skrzynia manual 2016 r i też nie mam a moze ktoś wie ile to kosztuje i gdzie robią,jestem z okolic Poznania.
Zadzwoń do ASO VIN podaj ... poproś o wycenę. Może na e-maila ci wyślą .... pewnie 3/4 to koszty gratów to raczej musisz je kupić ... na robociźnie zaoszczędzisz tylko 50% ... 30%.
Niekiedy coś jest w obecnych autach proste do wykonania. Ale jak dochodzi wymiana modułu , wgranie jego... to do tanich one już nie należą.
Elektryczna klapa w MB to też elektryczna roleta .. jedna szyna takiej rolety z silniczkiem to pewnie 400-500 PLN od sztuki ( ja 250 PLN dawałem za zwykłą).

A to elektronika na szynie CAN ( już wszystkie auta to mają ) ... bez elektronika który wie w czym grzebie ... to raczej nie uda się.
Próbowałem w ASO, niestety nic nie wskórałem ☹️ wiem, że tanio by nie było... Niestety auto ma wykupioną gwarancję na full na 5 lat i nie widzi mi się przez klapę ją tracić jak założę gdzieś tą funkcję poza ASO. Może ktoś z forumowiczów ma większe dojścia w jakimś ASO Mercedesa, które by się podjęło montażu komfortowego zamykania klapy bagażnika? 🙂 Jak tak, prosiłbym o namiary na Priv. Miałbym 3 klasy C do zrobienia 2 przed liftem i jedna po lifcie 🙂.

Pozdrawiam,
Łukasz
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1147
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: zmichal »

pokash, a pytałeś w firmie Mercdiag ?
C250 Estate
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: Jara »

pokash pisze: 28 mar 2021, o 22:23
Jara pisze: 9 mar 2021, o 15:42
matyn pisze: 5 mar 2021, o 09:39 Jam mam kombi,skrzynia manual 2016 r i też nie mam a moze ktoś wie ile to kosztuje i gdzie robią,jestem z okolic Poznania.
Zadzwoń do ASO VIN podaj ... poproś o wycenę. Może na e-maila ci wyślą .... pewnie 3/4 to koszty gratów to raczej musisz je kupić ... na robociźnie zaoszczędzisz tylko 50% ... 30%.
Niekiedy coś jest w obecnych autach proste do wykonania. Ale jak dochodzi wymiana modułu , wgranie jego... to do tanich one już nie należą.
Elektryczna klapa w MB to też elektryczna roleta .. jedna szyna takiej rolety z silniczkiem to pewnie 400-500 PLN od sztuki ( ja 250 PLN dawałem za zwykłą).

A to elektronika na szynie CAN ( już wszystkie auta to mają ) ... bez elektronika który wie w czym grzebie ... to raczej nie uda się.
Próbowałem w ASO, niestety nic nie wskórałem ☹️ wiem, że tanio by nie było... Niestety auto ma wykupioną gwarancję na full na 5 lat i nie widzi mi się przez klapę ją tracić jak założę gdzieś tą funkcję poza ASO. Może ktoś z forumowiczów ma większe dojścia w jakimś ASO Mercedesa, które by się podjęło montażu komfortowego zamykania klapy bagażnika? 🙂 Jak tak, prosiłbym o namiary na Priv. Miałbym 3 klasy C do zrobienia 2 przed liftem i jedna po lifcie 🙂.

Pozdrawiam,
Łukasz
To na 5 lat to nie gwarancja a ubezpieczanie ... elementów tapicerki to nie obejmuje ... ale elektronikę auta "niestety" Tak. A to właśnie elektronika potrafi się w aucie zepsuć.
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 650
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: dasonen »

Jara pisze: 2 kwie 2021, o 10:09 To na 5 lat to nie gwarancja a ubezpieczanie ... elementów tapicerki to nie obejmuje ... ale elektronikę auta "niestety" Tak. A to właśnie elektronika potrafi się w aucie zepsuć.
Ciekawe - w moim przypadku ubezpieczenie elektroniki nie obejmuje.
C43 AMG
maxiu
Posty: 86
Rejestracja: 30 lis 2017, o 16:13

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: maxiu »

Mam powiązanie pytanie: mam elektryczną klapę, ale zamknąć ją mogę tylko przyciskiem z tyłu, da się zrobić tak żeby dało się z kluczyka/przyciskiem w drzwiach?
15' S205 C200 @ 230KM
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 650
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przycisk zamykania klapy bagażnika W205 sedan

Post autor: dasonen »

Tak powinno być. Zamykanie kluczykiem lub przyciskiem w drzwiach jest chyba standardem w przypadku elektrycznej klapy?
C43 AMG
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości