Problem z lampami

Dziubas99
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2020, o 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Problem z lampami

Post autor: Dziubas99 »

Tak czyli dobrze też czasami jest
Tak czyli dobrze też czasami jest
P10606-095434.jpg (25.92 KiB) Przejrzano 1896 razy
Tu stoi zgaszony zamkniety
Tu stoi zgaszony zamkniety
P10606-134908.jpg (36.45 KiB) Przejrzano 1896 razy
Witam wrzucam tutaj bo może ktoś się spotkał z podobnym problemem mianowicie zgasła mi jedna lampa po nocy zaczęła świecić jedna z tym paskiem druga bez na następny dzień rano dzienne ok, a po paru godzinach znowu jedna nie świeci i na dodatek druga się włącza co jakiś czas sama nawet jak samochód stoi zgaszony wie ktoś co się kończy, albo skończyło?
Awatar użytkownika
Schnaider
Moderator
Posty: 618
Rejestracja: 27 sty 2019, o 22:03

Re: Problem z lampami

Post autor: Schnaider »

Sprawdź czy na stykach nie ma czegoś przegryzionego albo na kostce do lampy uszkodzonego.
Jeśli tutaj nie ma nic uszkodzonego co można łatwo naprawić, to raczej tylko dobry elektryk z doświadczeniem i programem do podpięcia.
Ale to raczej nie powinno być coś poważnego.
Obrazek
freel4ncer
Posty: 296
Rejestracja: 11 lip 2017, o 11:54

Re: Problem z lampami

Post autor: freel4ncer »

Z tego co pamiętam to miałem kiedyś dziwne zachowanie swiatel kiedy akumulator juz ledwo zipial.
s205
Dziubas99
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2020, o 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z lampami

Post autor: Dziubas99 »

Scnajder myślę , że może to bo jak poruszalem kostkami jednej i drugiej i znowu jest ok muszę sprawdzić te kostki bo tylko martwi mnie, że jak go zostawię bez wypietej tej lampy to się zapali i prąd ciagnie tylko czemu się ona zapala prądu ma nie być jak wóz zamykasz
Awatar użytkownika
Schnaider
Moderator
Posty: 618
Rejestracja: 27 sty 2019, o 22:03

Re: Problem z lampami

Post autor: Schnaider »

To już elektryk ogarnie.
Tutaj jestem ostrożny ze wszystkim, bo właśnie samozapłonu przy pracy chałupniczej jako konsekwencji nie można wykluczyć.
Również się zgadzam, że światła mogą przez akumulator się "rozstroić", ale to bardziej delikatny system ILS.
Obrazek
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z lampami

Post autor: Jara »

freel4ncer pisze: 6 cze 2021, o 16:56 Z tego co pamiętam to miałem kiedyś dziwne zachowanie swiatel kiedy akumulator juz ledwo zipial.
Nigdy nie miałem ... a szczekał że aku padaka.
Auto od nowości w twoich rękach ?? Jak nie to szukaj od podstaw.
freel4ncer
Posty: 296
Rejestracja: 11 lip 2017, o 11:54

Re: Problem z lampami

Post autor: freel4ncer »

Jara pisze: 26 cze 2021, o 21:30
freel4ncer pisze: 6 cze 2021, o 16:56 Z tego co pamiętam to miałem kiedyś dziwne zachowanie swiatel kiedy akumulator juz ledwo zipial.
Nigdy nie miałem ... a szczekał że aku padaka.
Auto od nowości w twoich rękach ?? Jak nie to szukaj od podstaw.
Ale ja niemam zadnego problemu z lampami
s205
Dziubas99
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2020, o 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z lampami

Post autor: Dziubas99 »

Napisze tylko, że nie wiem w czym problem bo pomacałem kable, wtyczki i na razie działa więc nie dotykam
Jara
Posty: 744
Rejestracja: 22 sie 2018, o 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z lampami

Post autor: Jara »

Dziubas99 pisze: 28 cze 2021, o 09:25 Napisze tylko, że nie wiem w czym problem bo pomacałem kable, wtyczki i na razie działa więc nie dotykam
Tylko to nie jest normalne zachowanie .. no może "pod handel". Może jest tak bo ... coś się działo z autem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości