Strona 1 z 1

Warsztat w Białymstoku

: 1 gru 2020, o 14:04
autor: hotbuk
Dzień dobry,

Szukam solidnego warsztatu w Białymstoku i niedalekiej okolicy. Będę wdzięczny za informacje.

Dzięki!

Re: Warsztat w Białymstoku

: 17 kwie 2026, o 00:19
autor: JacW205
Witaj,

Widzę, że nikt z Białegostoku nie odpisał...więc ja, Jako nowy na tym forum będę pierwszy i dodam, że ja swego mercedesa serwisowałem u Andrzeja Siderskiego na Ul.Gedymina.
Ten warsztat od ponad 30 lat specjalizuje się w mercedesach ale opinie są różne. Raczej dobre.
Moje doświadczenie jest ogólnie pozytywne: wymienili płyny i filtry i tyle.
Póki co nic grubszego nie musiałem robić więc ciekaw jestem opinii innych klientów tego warsztatu lub może ktoś poleci kogoś innego?

Pozdrawiam
J.

Re: Warsztat w Białymstoku

: 17 kwie 2026, o 09:54
autor: Mikun
Prof Chris Białystok

Re: Warsztat w Białymstoku

: 17 kwie 2026, o 17:59
autor: Jacek72
A on działa nadal, bo miał jakieś problemy...

Re: Warsztat w Białymstoku

: 17 kwie 2026, o 19:04
autor: Mikun
Pytałeś, napisałem. Dzwoniłeś ? Nie , znów pytasz . To po co pytasz , pytam się?

Re: Warsztat w Białymstoku

: 17 kwie 2026, o 20:36
autor: Jacek72
Mikun, prześledz cały wątek..sprawdź kto o co pytał...
Rozumiem że jest weekend, ale jest jeszcze wcześnie, więc trzeźwość myślenia powinna być zachowana .

Re: Warsztat w Białymstoku

: 17 kwie 2026, o 21:01
autor: Mikun
Sorry 😁 brak okularów sprawił że Nick stał się identyczny na oko 🤣
Tak czy inaczej , wypada zadzwonić ...
a firma działa i ma się dobrze

Re: Warsztat w Białymstoku

: 7 maja 2026, o 15:44
autor: Mareczek
Dzięki za polecenia, o Profie Chrisie słyszałem sporo dobrego, więc chętnie sprawdzę ich ofertę. Jeśli ktoś jeszcze korzystał z usług serwisu na Gedymina, dajcie znać, jak oceniacie ich przy poważniejszych naprawach!