Strona 1 z 1
Warsztat w Białymstoku
: 1 gru 2020, o 14:04
autor: hotbuk
Dzień dobry,
Szukam solidnego warsztatu w Białymstoku i niedalekiej okolicy. Będę wdzięczny za informacje.
Dzięki!
Re: Warsztat w Białymstoku
: 17 kwie 2026, o 00:19
autor: JacW205
Witaj,
Widzę, że nikt z Białegostoku nie odpisał...więc ja, Jako nowy na tym forum będę pierwszy i dodam, że ja swego mercedesa serwisowałem u Andrzeja Siderskiego na Ul.Gedymina.
Ten warsztat od ponad 30 lat specjalizuje się w mercedesach ale opinie są różne. Raczej dobre.
Moje doświadczenie jest ogólnie pozytywne: wymienili płyny i filtry i tyle.
Póki co nic grubszego nie musiałem robić więc ciekaw jestem opinii innych klientów tego warsztatu lub może ktoś poleci kogoś innego?
Pozdrawiam
J.
Re: Warsztat w Białymstoku
: 17 kwie 2026, o 09:54
autor: Mikun
Prof Chris Białystok
Re: Warsztat w Białymstoku
: 17 kwie 2026, o 17:59
autor: Jacek72
A on działa nadal, bo miał jakieś problemy...
Re: Warsztat w Białymstoku
: 17 kwie 2026, o 19:04
autor: Mikun
Pytałeś, napisałem. Dzwoniłeś ? Nie , znów pytasz . To po co pytasz , pytam się?
Re: Warsztat w Białymstoku
: 17 kwie 2026, o 20:36
autor: Jacek72
Mikun, prześledz cały wątek..sprawdź kto o co pytał...
Rozumiem że jest weekend, ale jest jeszcze wcześnie, więc trzeźwość myślenia powinna być zachowana .
Re: Warsztat w Białymstoku
: 17 kwie 2026, o 21:01
autor: Mikun
Sorry

brak okularów sprawił że Nick stał się identyczny na oko

Tak czy inaczej , wypada zadzwonić ...
a firma działa i ma się dobrze
Re: Warsztat w Białymstoku
: 7 maja 2026, o 15:44
autor: Mareczek
Dzięki za polecenia, o Profie Chrisie słyszałem sporo dobrego, więc chętnie sprawdzę ich ofertę. Jeśli ktoś jeszcze korzystał z usług serwisu na Gedymina, dajcie znać, jak oceniacie ich przy poważniejszych naprawach!