Czujnik NOx

arecki
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2025, o 12:18

Re: Czujnik NOx

Post autor: arecki »

Mikun pisze: 16 lip 2024, o 12:04 Zawór odmy zrób koniecznie, to bardzo ważne. Co do czujników... można wymienić samą sondę , dostępne są w zamiennikach a jeśli chodzi o komplet z modułem to raczej oryginał. Niestety to taki system i ma się psuć , ekologia itd... nie słyszałem żeby coś poprawili w temacie, bo po co hehe. Na czymś muszą zarabiać. Współpracujesz z warsztatem Bosch , więc powinni ogarnąć w/w usterki .
Możesz podać nr tego zaworu odmy?
krakowi
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2024, o 16:49

Re: Czujnik NOx

Post autor: krakowi »

arecki pisze: 22 kwie 2025, o 12:23
Mikun pisze: 16 lip 2024, o 12:04 Zawór odmy zrób koniecznie, to bardzo ważne. Co do czujników... można wymienić samą sondę , dostępne są w zamiennikach a jeśli chodzi o komplet z modułem to raczej oryginał. Niestety to taki system i ma się psuć , ekologia itd... nie słyszałem żeby coś poprawili w temacie, bo po co hehe. Na czymś muszą zarabiać. Współpracujesz z warsztatem Bosch , więc powinni ogarnąć w/w usterki .
Możesz podać nr tego zaworu odmy?
Cześć,
zawór odpowietrzenia skrzyni korbowej, nr katalogowy:
A274 018 72 01
MB W205 / C200
Sebastian LBN
Posty: 36
Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58

Re: Czujnik NOx

Post autor: Sebastian LBN »

Czy mercedes w205 rocznik 2019 silnik 1.5 184 KM też posiada ten czujnik nox??jeśli tak to jest dposob żeby sprawdzić jego stan??
Awatar użytkownika
Siwix
Posty: 42
Rejestracja: 29 sty 2025, o 18:26

Re: Czujnik NOx

Post autor: Siwix »

Nie ma NOx ma czujnik różnicy ciśnienia na filtrze cząstek
Sebastian LBN
Posty: 36
Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58

Re: Czujnik NOx

Post autor: Sebastian LBN »

Siwix czy te czujnik różnicy ciśnienia jest awaryjny???
Sebastian LBN
Posty: 36
Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58

Re: Czujnik NOx

Post autor: Sebastian LBN »

Wogole czy ten filtr cząstek jest awaryjny czy raczej bezproblemiwy jeśli czasem się pojeździ szybciej??
Awatar użytkownika
Schnaider
Moderator
Posty: 757
Rejestracja: 27 sty 2019, o 22:03

Re: Czujnik NOx

Post autor: Schnaider »

Tak, jest awaryjny.
Samo to, że jesteś na 47 stronie tego tematu świadczy o skali problemu.
Obrazek
Sebastian LBN
Posty: 36
Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58

Re: Czujnik NOx

Post autor: Sebastian LBN »

Schnaider rozumiem.probuje tylko wysondować po jakim.orzebiegu te filtry padają???
Mikun
Posty: 616
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 07:50

Re: Czujnik NOx

Post autor: Mikun »

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, w mieście szybciej.
Sebastian LBN
Posty: 36
Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58

Re: Czujnik NOx

Post autor: Sebastian LBN »

A taki filtr to jaki.koszt???daj się go jakoś przeczyścić mechsnicxnie/chemicznie??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości