Możesz podać nr tego zaworu odmy?Mikun pisze: 16 lip 2024, o 12:04 Zawór odmy zrób koniecznie, to bardzo ważne. Co do czujników... można wymienić samą sondę , dostępne są w zamiennikach a jeśli chodzi o komplet z modułem to raczej oryginał. Niestety to taki system i ma się psuć , ekologia itd... nie słyszałem żeby coś poprawili w temacie, bo po co hehe. Na czymś muszą zarabiać. Współpracujesz z warsztatem Bosch , więc powinni ogarnąć w/w usterki .
Czujnik NOx
Re: Czujnik NOx
Re: Czujnik NOx
Cześć,arecki pisze: 22 kwie 2025, o 12:23Możesz podać nr tego zaworu odmy?Mikun pisze: 16 lip 2024, o 12:04 Zawór odmy zrób koniecznie, to bardzo ważne. Co do czujników... można wymienić samą sondę , dostępne są w zamiennikach a jeśli chodzi o komplet z modułem to raczej oryginał. Niestety to taki system i ma się psuć , ekologia itd... nie słyszałem żeby coś poprawili w temacie, bo po co hehe. Na czymś muszą zarabiać. Współpracujesz z warsztatem Bosch , więc powinni ogarnąć w/w usterki .
zawór odpowietrzenia skrzyni korbowej, nr katalogowy:
A274 018 72 01
MB W205 / C200
-
Sebastian LBN
- Posty: 36
- Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58
Re: Czujnik NOx
Czy mercedes w205 rocznik 2019 silnik 1.5 184 KM też posiada ten czujnik nox??jeśli tak to jest dposob żeby sprawdzić jego stan??
Re: Czujnik NOx
Nie ma NOx ma czujnik różnicy ciśnienia na filtrze cząstek
-
Sebastian LBN
- Posty: 36
- Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58
Re: Czujnik NOx
Siwix czy te czujnik różnicy ciśnienia jest awaryjny???
-
Sebastian LBN
- Posty: 36
- Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58
Re: Czujnik NOx
Wogole czy ten filtr cząstek jest awaryjny czy raczej bezproblemiwy jeśli czasem się pojeździ szybciej??
Re: Czujnik NOx
Tak, jest awaryjny.
Samo to, że jesteś na 47 stronie tego tematu świadczy o skali problemu.
Samo to, że jesteś na 47 stronie tego tematu świadczy o skali problemu.

-
Sebastian LBN
- Posty: 36
- Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58
Re: Czujnik NOx
Schnaider rozumiem.probuje tylko wysondować po jakim.orzebiegu te filtry padają???
Re: Czujnik NOx
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, w mieście szybciej.
-
Sebastian LBN
- Posty: 36
- Rejestracja: 16 cze 2025, o 22:58
Re: Czujnik NOx
A taki filtr to jaki.koszt???daj się go jakoś przeczyścić mechsnicxnie/chemicznie??
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości

