Re: Czujnik NOx
: 21 maja 2026, o 18:08
Czy ktoś przerabiał wymianę czujnika po gwarancji? Po wymianie w ASO padł znowu po 2 latach i 8 miesiącach i 36K kilometrów. W ASO powiedzieli że Mercedes w takich przypadkach w żaden sposób nie idzie na rękę. Auto serwisowane od 10 lat w ASO i chyba już więcej się nie zobaczymy, bo poprzednio też mi odmówili mimo tego że wymieniali ludziom po gwarancji doskonale zdając sobie sprawę że czujniki są wadliwe.