Hak holowniczy

treborsos
Posty: 93
Rejestracja: 31 gru 2020, o 13:14

Re: Hak holowniczy

Post autor: treborsos »

W gniazdo w skrzynce wpinasz ten brązowy element ( tam wpinasz bezpieczniki )
kwiatek_kt
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55

Re: Hak holowniczy

Post autor: kwiatek_kt »

Dzięki, czyli kupując Hak np. ten z foto potrzebuje moduł jeszcze, masakra,
To czemu oni wbili w dowód że jest jak nawet po VIN-ie nie ma.
Załączniki
IMG_20210124_200444.jpg
IMG_20210124_200444.jpg (39.74 KiB) Przejrzano 7131 razy
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GLC X253
Posty: 1184
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:54

Re: Hak holowniczy

Post autor: GLC X253 »

Być może kiedyś był, ale został zdemontowany.
ZW (GLC 250 - 211KM)
treborsos
Posty: 93
Rejestracja: 31 gru 2020, o 13:14

Re: Hak holowniczy

Post autor: treborsos »

kwiatek_kt pisze: 24 sty 2021, o 20:05 Dzięki, czyli kupując Hak np. ten z foto potrzebuje moduł jeszcze, masakra,
To czemu oni wbili w dowód że jest jak nawet po VIN-ie nie ma.
Potrzebujesz jeszcze dwa wsporniki do haka. Szukaj ogłoszeń z tymi wspornikami bo raczej je ciężko kupić w dobrej cenie.
kwiatek_kt
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55

Re: Hak holowniczy

Post autor: kwiatek_kt »

GLC X253 pisze: 24 sty 2021, o 21:29 Być może kiedyś był, ale został zdemontowany.
Wątpię, auto cały czas w Niemczech więc raczej nie bawią się w to.
Pozdrawiam
kwiatek_kt
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55

Re: Hak holowniczy

Post autor: kwiatek_kt »

treborsos pisze: 25 sty 2021, o 18:15
kwiatek_kt pisze: 24 sty 2021, o 20:05 Dzięki, czyli kupując Hak np. ten z foto potrzebuje moduł jeszcze, masakra,
To czemu oni wbili w dowód że jest jak nawet po VIN-ie nie ma.
Potrzebujesz jeszcze dwa wsporniki do haka. Szukaj ogłoszeń z tymi wspornikami bo raczej je ciężko kupić w dobrej cenie.
To ja chyba dam se spokój i komuś to zlecę bo to nie ma sensu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GLC X253
Posty: 1184
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:54

Re: Hak holowniczy

Post autor: GLC X253 »

kwiatek_kt pisze: 27 sty 2021, o 21:53
GLC X253 pisze: 24 sty 2021, o 21:29 Być może kiedyś był, ale został zdemontowany.
Wątpię, auto cały czas w Niemczech więc raczej nie bawią się w to.
Gdzie masz wpisany ten hak - w polskim dowodzie rej. czy w niemieckim? A nie było jakiejś kolizji z tyłu auta?
ZW (GLC 250 - 211KM)
kwiatek_kt
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55

Re: Hak holowniczy

Post autor: kwiatek_kt »

Niemiecki dowód, nie było auto pewne
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GLC X253
Posty: 1184
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:54

Re: Hak holowniczy

Post autor: GLC X253 »

Nieprawdopodobne, aby w niemieckim dowodzie było wpisane coś czego nie ma.
ZW (GLC 250 - 211KM)
kwiatek_kt
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55

Re: Hak holowniczy

Post autor: kwiatek_kt »

GLC X253 pisze: 29 sty 2021, o 21:10 Nieprawdopodobne, aby w niemieckim dowodzie było wpisane coś czego nie ma.
A jednak, coś pomieszali ale już wyjaśnione, teraz wyszło że po vinie nie mogę mieć elektrycznie składanego haka bo jest ten je..ny czujnik i szukam z wypinaną kulą ale bez cięcia zderzaka.
Ktoś - coś ?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość