Hak holowniczy
Re: Hak holowniczy
W gniazdo w skrzynce wpinasz ten brązowy element ( tam wpinasz bezpieczniki )
-
kwiatek_kt
- Posty: 39
- Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55
Re: Hak holowniczy
Dzięki, czyli kupując Hak np. ten z foto potrzebuje moduł jeszcze, masakra,
To czemu oni wbili w dowód że jest jak nawet po VIN-ie nie ma.
To czemu oni wbili w dowód że jest jak nawet po VIN-ie nie ma.
- Załączniki
-
- IMG_20210124_200444.jpg (39.74 KiB) Przejrzano 7131 razy
Pozdrawiam
Re: Hak holowniczy
Potrzebujesz jeszcze dwa wsporniki do haka. Szukaj ogłoszeń z tymi wspornikami bo raczej je ciężko kupić w dobrej cenie.kwiatek_kt pisze: 24 sty 2021, o 20:05 Dzięki, czyli kupując Hak np. ten z foto potrzebuje moduł jeszcze, masakra,
To czemu oni wbili w dowód że jest jak nawet po VIN-ie nie ma.
-
kwiatek_kt
- Posty: 39
- Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55
-
kwiatek_kt
- Posty: 39
- Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55
Re: Hak holowniczy
To ja chyba dam se spokój i komuś to zlecę bo to nie ma sensu.treborsos pisze: 25 sty 2021, o 18:15Potrzebujesz jeszcze dwa wsporniki do haka. Szukaj ogłoszeń z tymi wspornikami bo raczej je ciężko kupić w dobrej cenie.kwiatek_kt pisze: 24 sty 2021, o 20:05 Dzięki, czyli kupując Hak np. ten z foto potrzebuje moduł jeszcze, masakra,
To czemu oni wbili w dowód że jest jak nawet po VIN-ie nie ma.
Pozdrawiam
Re: Hak holowniczy
Gdzie masz wpisany ten hak - w polskim dowodzie rej. czy w niemieckim? A nie było jakiejś kolizji z tyłu auta?kwiatek_kt pisze: 27 sty 2021, o 21:53Wątpię, auto cały czas w Niemczech więc raczej nie bawią się w to.
ZW (GLC 250 - 211KM)
-
kwiatek_kt
- Posty: 39
- Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55
Re: Hak holowniczy
Nieprawdopodobne, aby w niemieckim dowodzie było wpisane coś czego nie ma.
ZW (GLC 250 - 211KM)
-
kwiatek_kt
- Posty: 39
- Rejestracja: 23 lip 2019, o 12:55
Re: Hak holowniczy
A jednak, coś pomieszali ale już wyjaśnione, teraz wyszło że po vinie nie mogę mieć elektrycznie składanego haka bo jest ten je..ny czujnik i szukam z wypinaną kulą ale bez cięcia zderzaka.GLC X253 pisze: 29 sty 2021, o 21:10 Nieprawdopodobne, aby w niemieckim dowodzie było wpisane coś czego nie ma.
Ktoś - coś ?
Pozdrawiam
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

