Hak holowniczy

MarekkG
Posty: 59
Rejestracja: 26 cze 2017, o 08:25

Re: Hak holowniczy

Post autor: MarekkG »

Oliivo pisze: 26 wrz 2020, o 18:55 Mam zamontowany hak brink do wersji AMG sedan brak cięcia zderzaka hak po wycięciu jest niewidoczny
Witam, masz jakieś zdjęcia po zamontowaniu ? I jak wyglądało to kosztowo? Dzięki
alex
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, o 14:50

Re: Hak holowniczy

Post autor: alex »

Czesc wszystkim, mam pytanie, jaki hak do c43 2017r polecacie? dzieki
Awatar użytkownika
dasonen
Moderator
Posty: 673
Rejestracja: 9 paź 2019, o 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hak holowniczy

Post autor: dasonen »

Fabryczny.
C43 AMG
piotrekb
Posty: 5
Rejestracja: 7 lut 2021, o 13:35

Re: Hak holowniczy

Post autor: piotrekb »

Ma ktoś oryginalny hak w sedanie w205 i mógłby się podzielić zdjęciami jak to wygląda? Chodzi mi jak wygląda dyfuzor oraz gdzie jest przycisk sterujący rozkładaniem haka. Pytam, bo chciałbym doposażyć mój samochód w hak.
MariuS
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2023, o 10:38

Re: Hak holowniczy

Post autor: MariuS »

Mam hak elektroniczny przycisk w klapie bagażnika po lewej stronie.
Marcel2828
Posty: 4
Rejestracja: 7 sie 2024, o 15:32

Re: Hak holowniczy

Post autor: Marcel2828 »

alex pisze: 28 maja 2022, o 15:11 Czesc wszystkim, mam pytanie, jaki hak do c43 2017r polecacie? dzieki
jakby ktoś jeszcze szukał (bo post trochę stary) to ja ostatnio montowałem w swojej 205 2017r sedan taki: https://hak-hol.pl/hak-holowniczy-merce ... ny-1126064. Jestem zadowolony, nie wydałem majątku, dodatkowo sam go założyłem, nawet elektrykę da się jakoś ogarnąć.
Gregor73900
Posty: 2
Rejestracja: 2 cze 2024, o 05:16

Re: Hak holowniczy

Post autor: Gregor73900 »

Witam grupowiczów ja zamontowałem hak firmy Steinhofen odpinany pionowo do modelu C200 sedan 2014 jedynie co musiałem zrobić to rozwiercić dwa nity i usunąć dolną część zderzaka i idealnie pasuje.
Moje pytanie czy muszę zgrać instalację elektryczną z komputerem auta?
Mikun
Posty: 616
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 07:50

Re: Hak holowniczy

Post autor: Mikun »

Oczywiście że musisz , potrzebny między innymi moduł haka .
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 1234
Rejestracja: 17 mar 2016, o 14:26

Re: Hak holowniczy

Post autor: zmichal »

Czy ktoś przerabiał temat domontowania haka w przypadku posiadania Keyless z funkcją otwierania bagażnika nogą?
Myślałem o zamontowaniu jakiegoś najtańszego, wkręcanego zamiennika, ale czy czujnik pod zderzakiem od Keyless nie będzie tu kolidował?
C250 Estate
treborsos
Posty: 93
Rejestracja: 31 gru 2020, o 13:14

Re: Hak holowniczy

Post autor: treborsos »

W GLC dokładałem „otwieranie” nogą bagażnika i z tego co pamiętam to anteny w zderzaku były inne do auta z hakiem i bez haka. Trzeba sprawdzić w EPC jak to jest i czy można wyciąć kawałek zderzaka pod hak.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości