Warsztat w Białymstoku
Warsztat w Białymstoku
Dzień dobry,
Szukam solidnego warsztatu w Białymstoku i niedalekiej okolicy. Będę wdzięczny za informacje.
Dzięki!
Szukam solidnego warsztatu w Białymstoku i niedalekiej okolicy. Będę wdzięczny za informacje.
Dzięki!
Re: Warsztat w Białymstoku
Witaj,
Widzę, że nikt z Białegostoku nie odpisał...więc ja, Jako nowy na tym forum będę pierwszy i dodam, że ja swego mercedesa serwisowałem u Andrzeja Siderskiego na Ul.Gedymina.
Ten warsztat od ponad 30 lat specjalizuje się w mercedesach ale opinie są różne. Raczej dobre.
Moje doświadczenie jest ogólnie pozytywne: wymienili płyny i filtry i tyle.
Póki co nic grubszego nie musiałem robić więc ciekaw jestem opinii innych klientów tego warsztatu lub może ktoś poleci kogoś innego?
Pozdrawiam
J.
Widzę, że nikt z Białegostoku nie odpisał...więc ja, Jako nowy na tym forum będę pierwszy i dodam, że ja swego mercedesa serwisowałem u Andrzeja Siderskiego na Ul.Gedymina.
Ten warsztat od ponad 30 lat specjalizuje się w mercedesach ale opinie są różne. Raczej dobre.
Moje doświadczenie jest ogólnie pozytywne: wymienili płyny i filtry i tyle.
Póki co nic grubszego nie musiałem robić więc ciekaw jestem opinii innych klientów tego warsztatu lub może ktoś poleci kogoś innego?
Pozdrawiam
J.
Re: Warsztat w Białymstoku
Prof Chris Białystok
Re: Warsztat w Białymstoku
A on działa nadal, bo miał jakieś problemy...
Re: Warsztat w Białymstoku
Pytałeś, napisałem. Dzwoniłeś ? Nie , znów pytasz . To po co pytasz , pytam się?
Re: Warsztat w Białymstoku
Mikun, prześledz cały wątek..sprawdź kto o co pytał...
Rozumiem że jest weekend, ale jest jeszcze wcześnie, więc trzeźwość myślenia powinna być zachowana .
Rozumiem że jest weekend, ale jest jeszcze wcześnie, więc trzeźwość myślenia powinna być zachowana .
Re: Warsztat w Białymstoku
Sorry
brak okularów sprawił że Nick stał się identyczny na oko 
Tak czy inaczej , wypada zadzwonić ...
a firma działa i ma się dobrze
Tak czy inaczej , wypada zadzwonić ...
a firma działa i ma się dobrze
Re: Warsztat w Białymstoku
Dzięki za polecenia, o Profie Chrisie słyszałem sporo dobrego, więc chętnie sprawdzę ich ofertę. Jeśli ktoś jeszcze korzystał z usług serwisu na Gedymina, dajcie znać, jak oceniacie ich przy poważniejszych naprawach!
______________________________________
https://remontremont.pl/
______________________________________
https://remontremont.pl/
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

