Warsztat w Białymstoku

Polecane lub odradzane warsztaty. Można wpisywać dane oraz telefony firm.
hotbuk
Posty: 1
Rejestracja: 1 gru 2020, o 13:58

Warsztat w Białymstoku

Post autor: hotbuk »

Dzień dobry,

Szukam solidnego warsztatu w Białymstoku i niedalekiej okolicy. Będę wdzięczny za informacje.

Dzięki!
JacW205
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2026, o 00:05

Re: Warsztat w Białymstoku

Post autor: JacW205 »

Witaj,

Widzę, że nikt z Białegostoku nie odpisał...więc ja, Jako nowy na tym forum będę pierwszy i dodam, że ja swego mercedesa serwisowałem u Andrzeja Siderskiego na Ul.Gedymina.
Ten warsztat od ponad 30 lat specjalizuje się w mercedesach ale opinie są różne. Raczej dobre.
Moje doświadczenie jest ogólnie pozytywne: wymienili płyny i filtry i tyle.
Póki co nic grubszego nie musiałem robić więc ciekaw jestem opinii innych klientów tego warsztatu lub może ktoś poleci kogoś innego?

Pozdrawiam
J.
Mikun
Posty: 616
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 07:50

Re: Warsztat w Białymstoku

Post autor: Mikun »

Prof Chris Białystok
Jacek72
Posty: 18
Rejestracja: 28 lip 2024, o 10:43

Re: Warsztat w Białymstoku

Post autor: Jacek72 »

A on działa nadal, bo miał jakieś problemy...
Mikun
Posty: 616
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 07:50

Re: Warsztat w Białymstoku

Post autor: Mikun »

Pytałeś, napisałem. Dzwoniłeś ? Nie , znów pytasz . To po co pytasz , pytam się?
Jacek72
Posty: 18
Rejestracja: 28 lip 2024, o 10:43

Re: Warsztat w Białymstoku

Post autor: Jacek72 »

Mikun, prześledz cały wątek..sprawdź kto o co pytał...
Rozumiem że jest weekend, ale jest jeszcze wcześnie, więc trzeźwość myślenia powinna być zachowana .
Mikun
Posty: 616
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 07:50

Re: Warsztat w Białymstoku

Post autor: Mikun »

Sorry 😁 brak okularów sprawił że Nick stał się identyczny na oko 🤣
Tak czy inaczej , wypada zadzwonić ...
a firma działa i ma się dobrze
Mareczek
Posty: 51
Rejestracja: 17 lip 2025, o 11:16

Re: Warsztat w Białymstoku

Post autor: Mareczek »

Dzięki za polecenia, o Profie Chrisie słyszałem sporo dobrego, więc chętnie sprawdzę ich ofertę. Jeśli ktoś jeszcze korzystał z usług serwisu na Gedymina, dajcie znać, jak oceniacie ich przy poważniejszych naprawach!
______________________________________
https://remontremont.pl/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości