Skrzypiaca kierownica

RyszardOni
Posty: 121
Rejestracja: 31 gru 2017, o 14:38

Re: Skrzypiaca kierownica

Post autor: RyszardOni »

Ja swój problem rozwiązałem :) ze 30 razy recznie podnosiłem kierownica gora/dol i tyl/przod no i przestalo :)
radzio_78
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2017, o 06:37

Re: Skrzypiaca kierownica

Post autor: radzio_78 »

Odświeżam temat. Czy ktoś z kolegów zmagających się z problem "skrzypiącej" kierownicy przy skrętach znalazł rozwiązanie problemu?
TomaszK852
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2025, o 15:45

Re: Skrzypiaca kierownica

Post autor: TomaszK852 »

Miałem bardzo podobny problem, skrzypienie pojawiało się po kilku ruchach kierownicą, szczególnie w cieplejsze dni. Okazało się, że winna była zużyta kolumna kierownicy. Po wymianie na nową z Signeda problem całkowicie zniknął. Warto sprawdzić, zanim zacznie się robić gorzej. :)
Awatar użytkownika
Schnaider
Moderator
Posty: 757
Rejestracja: 27 sty 2019, o 22:03

ROZWIĄZANIE: Skrzypiąca kierownica

Post autor: Schnaider »

👍 brawo, że się podzieliłeś rozwiązaniem
Obrazek
Mareczek
Posty: 51
Rejestracja: 17 lip 2025, o 11:16

Re: Skrzypiaca kierownica

Post autor: Mareczek »

Spróbuj z tym smarem na przejściu kolumny przez ścianę grodziową, bo u mnie to rozwiązanie całkowicie wyciszyło mechanizm. Jeśli to nie pomoże, warto sprawdzić same prowadnice regulacji elektrycznej, bo to one mogą trzeć na konkretnej wysokości.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość